Amira z "40 kontra 20" poprawiła urodę. Pokazała efekty. "To już ostatnia"

Amira z "40 kontra 20" zdecydowała się poprawić urodę. Uczestniczka show TVN opowiedziała o wykonanym zabiegu na Instagramie.

Losy uczestników "40 kontra 20" na bieżąco rozgrzewały widzów TVN7. Po zakończeniu transmisji show wyszło na jaw, że niestety żadna z finałowych par nie przetrwała. Pomimo tego, fani wciąż interesują się losami zwycięzców. Amira w programie "40 kontra 20" dotrwała aż do samego finału. Uczestniczka show jest aktywna na Instagramie i chętnie opowiada o tym, co u niej aktualnie słychać.

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

Amira z "40 kontra 20" poprawiła urodę. Chodzi o podbródek. "To już ostatnia sesja"

Amira z "40 kontra 20" zdradziła, że udała się na zabieg lipolizy. Zabieg polega na ostrzyknięciu wybranych okolic ciała preparatem zawierającym kwas dezoksycholowy, doprowadzając do uszkodzenia komórek tłuszczowych. W ten sposób Amira pozbyła się tkanki tłuszczowej zlokalizowanej na podbródku.

Pozbywamy się znów podbródka. W moim przypadku to już ostatnia sesja. To jest trzecia sesja i ładnie mi znika - relacjonowała na Instagramie.

Amira z '40 kontra 20'Amira z '40 kontra 20' fot. Instagram

Amira przyznaje, że jest bardzo zadowolona z efektu. Zdradziła również, że kiedy widziała kadry z odcinków "40 kontra 20" ze swoim udziałem, wygląd jej podbródka spowodował u niej kompleksy. 

Naprawdę jak ktoś oglądał program, to widział, jak leżałam na leżaku, jak to wyglądało, a teraz to muszę się usiłować, żeby tutaj coś wyszło... - przyznała.

Przypominamy, że choć związek Amiry z Tomem nie przetrwał po zakończeniu show, to pozostali w serdecznej przyjaźni. Dzięki udziałowi w programie Amira zyskała też popularność w sieci.

Zobacz też: "40 kontra 20". Amira kiedyś była ruda! Opisem nawiązała do programu? Ciekawe...

Więcej o: