Mała Ania z "Warsaw Shore" przeszła metamorfozę. Z nową fryzurą ciężko ją rozpoznać. "Za drobniutka na takie"

Ania Sowińska, czyli Mała Ania z "Warsaw Shore" postawiła na zmiany. Celebrytka przeszła metamorfozę. Zdecydowała się kompletnie zmienić fryzurę. Opinie fanów są jednak podzielone.

Mała Ania jest znana z kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore". Anna Aleksandrzak, a po ślubie Anna Sowińska zrezygnowała z życia w show-biznesie. Skupia się na sobie i swojej rodzinie. Prowadzi również profil w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje posty. Nie tak dawno chwaliła się ślubem i narodzinami dziecka. Teraz postanowiła pokazać obserwatorom swój nowy wizerunek.

Wojciech GolaGola ma problemy zdrowotne. Czeka go zabieg. "Nie mogłem złapać oddechu"

Zobacz wideo Czy Mała Ania jest zmęczona "Warsaw Shore"?

Mała Ania z "Warsaw Shore". Jak potoczyły się jej losy?

Mała Ania zdobyła popularność dzięki "Warsaw Shore". Później można było ją zobaczyć w programie "Hell's Kitchen", gdzie dała się poznać z zupełnie innej strony. Przez długi czas brakowało jej szczęścia w miłości. W końcu w jej życiu pojawił się zawodnik KSW, Artur Sowiński. Swoją relację rozpoczęli na początku 2020 roku. Przełom w ich życiu nastąpił rok później. Para poinformowała, że spodziewa się dziecka. Niedługo potem stanęli na ślubnym kobiercu. Po jakimś czasie na świat przyszedł ich syn, Natan. Zakochani często publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. 

 

Przemiana Małej Ani z "Warsaw Shore". Opinie obserwatorów są podzielone

Na profilu na Instagramie Małej Ani znajdziemy nie tylko zdjęcia z rodziną. Celebrytka publikuje relacje ze swojego życia. Ostatnio pochwaliła się wizytą u fryzjera. Jak się okazało, szykowała się na wielkie zmiany. Wcześniej Ania nosiła ciemne włosy średniej długości. Teraz postawiła na zupełnie inną fryzurę. Zdecydowała się na afro fale, które zupełnie ją odmieniły. Choć Ania zmieniła tylko fryzurę, jest prawie nie do poznania. 

 

Celebrytka napisała w poście, że jest bardzo zadowolona ze swojego nowego wyglądu. Zdjęcie skomentowali fani. Opinie na temat fryzury były podzielone. Większość obserwatorów twierdziła, że Mała Ania wygląda ładnie, ale bardziej pasują jej proste włosy.

Pięknie, ale wolę cię w prostych.
Moim zdaniem ci nie pasują, jesteś za drobniutka na takie. Ale oczywiście twój wybór.
Fryzura spoko, aczkolwiek lepiej tobie, Aniu, jest w prostych włosach.

Eliza Trybała, Jola Mróz, Magda PyznarPrześcigały się w imprezowaniu. Dziś spełniają się jako mamy

Jak wam się podoba nowa fryzura Małej Ani?

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Doda przejmuje prowadzenie. Padły mocne słowa. "Zachowuje się toksycznie, rządzi wszystkimi"

Więcej o: