Prześcigały się w imprezowaniu. Dziś spełniają się jako mamy. "Nic nie daje mi tyle szczęścia"

Eliza Trybała czy Mała Ania swego czasu słynęły głównie z szalonych imprez. Dziś ich styl życia zupełnie się zmienił i skupiają się przede wszystkim na macierzyństwie. Które z celebrytek były jeszcze niedawno królowymi parkietu, a dziś spełniają się w roli matek?

Eliza Trybała czy Mała Ania zaczynały w programie "Warsaw Shore", w którym prześcigały się w imprezowaniu i słynęły przede wszystkim z odważnych wyznań oraz szaleństw na parkiecie. Podobnie było z Magdaleną Pyznar, która z imprezowiczki przerodziła się w pisarkę i wychowuje kilkuletnią córkę. Niedawno też Aniela Bogusz znana jako Lil Masti, ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a wcześniej zdobyła popularność, dzięki kontrowersyjnej działalności w sieci. Wszystkie łączy fakt, że dziś mają inne priorytety i skupiają się przede wszystkim na rodzinie.

Zobacz wideo Ania z Warsaw Shore o zachowaniu Godlewskiej

Eliza Trybała

Eliza Trybała pojawiła się w pierwszej edycji reality show "Warsaw Shore". To właśnie tam poznała Pawła "Trybsona" Trybałę, z którym się związała. Początkowo widzowie mogli oglądać mocno zakrapiane imprezy z ich udziałem, a dziś raczej zobaczą obraz rodzinnej sielanki na ich Instagramach. W 2017 roku Eliza i Paweł stanęli na ślubnym kobiercu. Są też rodzicami dwóch córek: Victorii i Kornelii. Uczestniczka reality show przeszła też dużą metamorfozę wyglądu. Pożegnała tleniony blond i postawiła na większą naturalność.

Eliza i Paweł Trybała z córkamiEliza i Paweł Trybała z córkami KAPiF.pl,Instagram.com/eliza_trybala

Mała Ania

Mała Ania również była uczestniczką "Warsaw Shore" i zdecydowała się pożegnać z programem MTV dopiero po 12. sezonie. Związała się z zawodnikiem KSW Arturem Sowińskim, z którym wzięła ślub, a pierwszego stycznia 2022 roku doczekali się syna Natana. Dziś na profilu Małej Ani na Instagramie znajdziemy wiele rodzinnych ujęć. 

Nic nie daje mi tyle szczęścia co mój synek. To najwspanialszy chłopczyk na świecie! Moja mała iskierka. Kocham cię synku najbardziej na świecie - napisała pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

Mała AniaMała Ania Youtube.com/MTV Polska, Instagram.com/malaa_official

Magda Pyznar

Magda Pyznar również zasłynęła z szalonych imprez w "Warsaw Shore". W 2019 roku urodziła córkę Zuzię i obecnie skupia się przede wszystkim na jej wychowaniu. Po programie zdobyła licencję dietetyka, jest także autorką książek, takich jak "60" i "Sankcja", w których możemy poznać sekrety nocnego życia w Warszawie.

Magda PyznarMagda Pyznar Youtube.com/MTV Polska,Instagram.com/magda.pyznar

Lil Masti

Lil Masti, czyli Aniela Bogusz, wcześniej była znana pod pseudonimem Sexmasterka. Na kanale na YouTubie edukowała na temat seksu, jednak jej metody nie wszystkim się podobały. Poza tym twierdzono, że treści trafiają do nieodpowiednich, zbyt młodych, odbiorców. Aniela Bogusz odcięła się od dawnej działalności i zaczęła nagrywać piosenki pod pseudonimem Lil Masti, a także realizowała się jako zawodniczka na galach freak fightowych. Niedawno oznajmiła, że rezygnuje z walk i chce się skupić na powiększeniu rodziny. W styczniu ogłosiła, że razem z partnerem spodziewają się dziecka.

Lil MastiLil Masti Youtube.com/sexmasterka,Instagram.com/lilmasti

Jola Mróz

Jola Mróz to kolejna z uczestniczek "Warsaw Shore", które dziś są mamami. W 2018 roku została wyrzucona z programu po tym, jak zaatakowała innego uczestnika. Dwa lata później ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jednocześnie dodała, że rozstała się z ojcem malucha.

Zostanę mamą, ale nie byle jaką, to bardzo ważne... samodzielną - pisała na Instagramie.

Dziś na jej profilu nie brakuje zdjęć z córką.

Miłość moja. Moje serce - napisała pod jednym ze zdjęć.

Jola MrózJola Mróz Youtube.com/MTV Polska,Instagram.com/jolamroz_official

Paris Hilton

Paris Hilton była najpopularniejszą imprezowiczką w show-biznesie. Pamiętamy czasy, gdy to głównie zdjęcia z jej nocnych eskapad pojawiały się na portalach plotkarskich, a towarzyszyła jej asystentka - Kim Kardashian, która dziś sama ma czwórkę dzieci. W 2023 roku dziedziczka fortuny także spełniła marzenie o byciu mamą. Razem z mężem Carterem Reumem doczekali się syna, który przyszedł na świat z pomocą surogatki.

Paris HiltonParis Hilton Agencja Wyborcza.pl,Instagram.com/parishilton

Więcej zdjęć gwiazd, także z tych imprezowych czasów, znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA