Brutalne pobicie kolegi i wyrzucenie z programu. Jola z "Warsaw Shore" zdecydowała się na poważny krok. Zrobiła to ze strachu?

Jola Mróz brutalnie pobiła kolegę z "Warsaw Shpre". W konsekwencji została wyrzucona z programu i spadła na nią ogromna fala krytyki. Postanowiła uciec z Polski i zacząć nowe życie w Anglii.

Wciąż nie milkną echa głośnej afery, która wybuchła kilka dni temu w jednym z najpopularniejszych programów MTV, czyli w "Warsaw Shore". Jola i Jacek w trybie natychmiastowym zostali usunięci z show. TUTAJ możecie przeczytać specjalne oświadczenie MTV, w którym stacja tłumaczy, dlaczego doszło do tak poważnych kroków.

Jola Mróz za pośrednictwem Instagrama skomentowała całe zajście, próbując tłumaczyć swoje niezwykle agresywne zachowanie trudnymi przejściami w przeszłości. Konsekwencje jej brutalnego pobicia innego uczestnika programu zmusiły ją do wyprowadzki z Polski. Jak się okazuje, kobieta już od jakiegoś czasu mieszka w Londynie. Jola Mróz poinformowała o tym również na Instagramie, twierdząc, że zmienia swoje życie, a nowe rozpoczyna poza granicami Polski. Przyczyną takiej decyzji mogło być m.in. to, że Jola dostaje pogróżki, o których możecie przeczytać TUTAJ.

Instagram Joli MrózInstagram Joli Mróz Instagram/jolamroz_official

Instagram Joli MrózInstagram Joli Mróz Instagram/jolamroz_official

Jola i Jacek wyrzuceni z "Warsaw Shore"

W jednym z ostatnich odcinków "Warsaw Shore" Jola brutalnie pobiła Brzydala. Po powrocie z imprezy nagle rzuciła się na Marcina i uderzała go w głowę obcasem od szpilki. Prawdopodobnie powodem jej agresywnego zachowania była zazdrość. Jola spędziła noc z Marcinem, a ten zacieśnił więzy z "Małą" Anią.

Stacja MTV na zachowanie Joli zareagowała od razu i wyrzuciła ją z programu. Z programem pożegnał się także Jacek, który w drodze z imprezy wypchnął z samochodu Wiktorię. Wykluczenie uczestników z programu oznacza dla nich, że nie będą już występować w programach i eventach MTV (polskich i zagranicznych).

Po zakończeniu odcinka zostały też usunięte oficjalne fanpage na Facebooku Joli i Jacka. Ponoć w zaistniałej sytuacji MTV rozważa nawet rezygnację z programu. TUTAJ możecie przeczytać, jak cały ten incydent skomentowali pozostali uczestnicy "Warsaw Shore". Ich zdania były bardzo podzielone.

AG

Więcej o: