Brutalne pobicie kolegi i wyrzucenie z programu. Jola z "Warsaw Shore" zdecydowała się na poważny krok. Zrobiła to ze strachu?

Jola Mróz brutalnie pobiła kolegę z "Warsaw Shpre". W konsekwencji została wyrzucona z programu i spadła na nią ogromna fala krytyki. Postanowiła uciec z Polski i zacząć nowe życie w Anglii.

Wciąż nie milkną echa głośnej afery, która wybuchła kilka dni temu w jednym z najpopularniejszych programów MTV, czyli w "Warsaw Shore". Jola i Jacek w trybie natychmiastowym zostali usunięci z show. TUTAJ możecie przeczytać specjalne oświadczenie MTV, w którym stacja tłumaczy, dlaczego doszło do tak poważnych kroków.

Jola Mróz za pośrednictwem Instagrama skomentowała całe zajście, próbując tłumaczyć swoje niezwykle agresywne zachowanie trudnymi przejściami w przeszłości. Konsekwencje jej brutalnego pobicia innego uczestnika programu zmusiły ją do wyprowadzki z Polski. Jak się okazuje, kobieta już od jakiegoś czasu mieszka w Londynie. Jola Mróz poinformowała o tym również na Instagramie, twierdząc, że zmienia swoje życie, a nowe rozpoczyna poza granicami Polski. Przyczyną takiej decyzji mogło być m.in. to, że Jola dostaje pogróżki, o których możecie przeczytać TUTAJ.

Instagram Joli MrózInstagram Joli Mróz Instagram/jolamroz_official

Instagram Joli MrózInstagram Joli Mróz Instagram/jolamroz_official

Jola i Jacek wyrzuceni z "Warsaw Shore"

W jednym z ostatnich odcinków "Warsaw Shore" Jola brutalnie pobiła Brzydala. Po powrocie z imprezy nagle rzuciła się na Marcina i uderzała go w głowę obcasem od szpilki. Prawdopodobnie powodem jej agresywnego zachowania była zazdrość. Jola spędziła noc z Marcinem, a ten zacieśnił więzy z "Małą" Anią.

Stacja MTV na zachowanie Joli zareagowała od razu i wyrzuciła ją z programu. Z programem pożegnał się także Jacek, który w drodze z imprezy wypchnął z samochodu Wiktorię. Wykluczenie uczestników z programu oznacza dla nich, że nie będą już występować w programach i eventach MTV (polskich i zagranicznych).

Po zakończeniu odcinka zostały też usunięte oficjalne fanpage na Facebooku Joli i Jacka. Ponoć w zaistniałej sytuacji MTV rozważa nawet rezygnację z programu. TUTAJ możecie przeczytać, jak cały ten incydent skomentowali pozostali uczestnicy "Warsaw Shore". Ich zdania były bardzo podzielone.

AG

Więcej o:
Komentarze (18)
Jola z "Warsaw Shore" pobiła Brzydala i została wyrzucona przez MTV z programu. Spadła na nią fala krytyki. Wyprowadziła się do Londynu
Zaloguj się
 • dante_waw

  Oceniono 16 razy 14

  Matko to tego rzyga jeszcze nie zdjeli z MTV??? Juz dawno nie ogladalem tej stacji... leci tam jeszcze jakas muzyka???

  MTV od Ray'a Cokes'a do czegos takiego.... co bedzie w MTV za 20 lat, publiczne egzekucje??

 • Gość: HB

  Oceniono 13 razy 13

  "I będą posunięte odpowiednie kroki...."
  I co tu komentować ?????

 • skromne-zero

  Oceniono 8 razy 8

  Prywatna sprawa, to sex z marchewką w jej ubikacji. To, co w TV to sprawa publiczna szanowna pani. Swoją drogą to MTV nisko upadło. Kiedyś wznosiło się nad horyzonty, teraz pełza po gnoju.

 • starczypl

  Oceniono 9 razy 7

  Chwasty. Penisy i cipy z doczepionymi bezmózgimi korpusami.

 • Gość: Iwo

  Oceniono 8 razy 6

  Odpowiednie kroki? Jolka to TY powinnas karnie odpowiadac za to , co zrobilas, wiec daruj sobie te odpowiednie kroki. Co za zenada, sama ma problemy z prawem, uszakdza swiadomie cialo kolegi.. i takie rady daje. pffff

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Qrvva, ile można rozpisywać się o tej patologii?
  Zróbcie jakiś cykl newsów o klientach z Rakowieckiej w Wawie. Przynajmniej będzie coś na poziomie.

 • Gość: normalny

  Oceniono 5 razy 5

  Takie indywidua pokazują w telewizji?Przecież to rynsztok. KRRiT o tym nie wie?

 • Gość: ulala

  Oceniono 4 razy 4

  mtv powinni zająć się prokuratorzy, ile tam już było pobić, krwi , itd. Jak kiedys agresorka klaudia uszkodziła świadomie uczestnikowi szkłem rękę, miał szycie w szpitalu i co ? był jakiś sąd ? kara, prokurator ? nic .... mtv specjalnie dąży do takich agresywnych zachowań uczestnikow lejąc im na ryja alkohol.... A jola została dokoptowana właśnie dlatego, że miala wielkie problemy z emocjami.

 • Marcin Max

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie bez mózgu są ostatnio na topie. Hehe czy ktoś tych tępaków ogląda???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX