Jola z "Warsaw Shore" brutalnie pobiła Brzydala. Teraz MTV zastanawia się nad rezygnacją z formatu. "Rozpatrujemy różnorodne możliwości"

Stacja MTV rozważa rezygnację z formatu "Warsaw Shore". Wszystko przez pobicie Brzydala przez Jolę.

W jednym z ostatnich odcinków "Warsaw Shore" Jola brutalnie pobiła Brzydala. Po powrocie z imprezy nagle rzuciła się na Marcina i uderzała obcasem od szpilki po jego głowie. Prawdopodobnie powodem jej zachowania była zazdrość. Jola spędziła noc z Marcinem, a ten zacieśnił więzy z "Małą" Anią. To miało być powodem ataku.

Stacja MTV na zachowanie Joli zareagowała od razu i wyrzuciła ją z programu. Z programem pożegnał się także Jacek, który w drodze z imprezy wypchnął z samochodu Wiktorię. Wykluczenie uczestników z programu oznacza dla nich, że nie będą już występować w programach i eventach MTV (polskich i zagranicznych).

Po zakończeniu odcinka zostały też usunięte oficjalne fanpage na Facebooku Joli i Jacka. Ponoć w zaistniałej sytuacji MTV rozważa rezygnację z programu. 

- Obecnie rozpatrujemy różnorodne możliwości i propozycje programowe. Oczywiście nie wykluczamy, że format "Warsaw Shore" będzie kontynuowany. Jeżeli zdecydujemy się na realizację kolejnej edycji to nie pojawią się w niej osoby, które zostały nieodwołalnie usunięte z programu. Ciągle pracujemy nad nowymi formatami oraz sezonami obecnie emitowanych programów - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Denis Pluskota, PR manager VIMN Europe, nadawcy MTV Polska.

Chcielibyście kolejną edycję?

MT

Więcej o:
Komentarze (19)
"Warsaw Shore". To koniec programu? MTV zastanawia się nad rezygnacją z emisji show. "Rozpatrujemy różnorodne możliwości"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • inny_wolny_login

  Oceniono 33 razy 31

  To już nie jest MTV - to _urwidołek
  pamiętam 120 minut, Yo!MTV Raps, Headbangers Ball, początki unplugged, MTV Live, MTV Soul, itp. wtedy to był kanał muzyczny
  teraz to tylko kanał

 • Gość: mat

  Oceniono 18 razy 18

  Nie znam ale z tych info. pokazywanych w mediach stwierdzam kategorycznie: TO PATOLOGIA i MTV promuje to, co powinno być wstydliwie napiętnowane!..taki program powinien być zakazany

 • Gość: ina

  Oceniono 14 razy 14

  to jawne promowanie patologii, głupoty, tandety dla kogo są te programy?

 • Gość: Ewa

  Oceniono 11 razy 11

  program o patologii dla patologii...

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 9

  Ja bym nie rezygnował z kontynuacji produkcji. Proponuję poczekać, aż ta patologia się sama pozabija. O ile świat będzie piękniejszy:D

 • Gość: ja

  Oceniono 5 razy 5

  Dlaczego te wszystkie panienki z tego programu to zwykle koorvvy?

 • Gość: konglometar

  Oceniono 7 razy 5

  co to za niebywale brzydka dziewczyna z kretyńską gestykulacją? Pytam, bo nie mam dźwięku i być może przez to nie wiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX