Paris Hilton została mamą. Dziecko urodziła surogatka

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum zostali rodzicami. Szczęśliwą wiadomością celebrytka podzieliła się na Instagramie pod koniec stycznia.

Dziedziczka fortuny Hiltonów i Carter Reum są parą od 2019 roku. Zaręczyli się już po kilkunastu miesiącach i nie zwlekali ze ślubem, który odbył się pod koniec 2021 roku w Los Angeles. Niedługo po tym, gdy para stanęła na ślubnym kobiercu, Paris Hilton otwarcie mówiła w wywiadach, że pragnie zostać mamą. Jak wynika z instagramowego posta, marzenie celebrytki właśnie się spełniło.

Zobacz wideo Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Paris Hilton ma syna. Chłopca urodziła surogatka

Pierwsze zdjęcie z dzieckiem Hilton zamieściła na Instagramie 24 stycznia. Na fotografii widać dłoń Paris, którą ściska małą, dziecięca rączka.

Już teraz kochamy cię tak, że słowa nie są w stanie tego wyrazić - podpisała zdjęcie.
 

Jak ustalił "People", celebrytka i jej mąż doczekali się chłopca, a pierwsze dziecko pary urodziła surogatka.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że zakładamy rodzinę, a nasze serca są przepełnione miłością dla naszego syna - powiedziała magazynowi.

Choć Paris Hilton kilkukrotnie sugerowała, że w nadchodzących miesiącach będzie miała dla fanów sporą niespodziankę, do tej pory nie informowała wprost, że spodziewa się dziecka. W rozmowie z "People" w grudniu ubiegłego roku celebrytka przekazała, że razem z mężem przeszli procedurę in vitro w czasie, gdy nie mogli podróżować z powodu pandemii.

Wiedzieliśmy, że chcemy założyć rodzinę, więc pomyślałam: To idealny moment. Zwykle jestem w samolocie 250 dni w roku, więc przygotujmy jajeczka. Mamy ich teraz mnóstwo i czekają - relacjonowała.

Z gratulacjami dla świeżo upieczonej mamy pospieszyły największe gwiazdy. Komentarze pod postem Hilton zostawili m.in. Kim Kardashian, Heidi Klum, Lindsay Lohan czy Patrick Starr.

Paris Hilton jak na razie nie zdradziła imienia syna. Nie ujawniła także, kiedy dokładnie chłopiec przyszedł na świat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.