"Love Island". Widzowie chcą wyrzucić Adama z programu. "Zróbcie jakieś głosowanie"

Za nami kolejny odcinek siódmej odsłony "Love Island. Wyspy miłości". Choć widzowie chętnie oglądają program, nie każdy z uczestników jest lubiany przez wszystkich. Adam zdążył już narobić zamieszania. Fani są na niego cięci.

Uczestnicy nowego sezonu "Love Island. Wyspy miłości" zdążyli się już przeparować. Adam, który dołączył do programu później niż reszta, musiał podjąć trudną decyzję. Ostatecznie postanowił stworzyć duet z Klaudią, która zupełnie się tego nie spodziewała. Choć para dopiero co powstała, Adam już zaczął myśleć o innej kobiecie. Nie da się ukryć, że islander podpadł widzom.

Piotr i Stella z 'Love Island'Piotrek z trzeciej edycji "Love Island" postawił na zmiany. Pokazał nową fryzurę

Zobacz wideo "Love Island". Natalia chce opuścić program. Wszystko przez Daniela

"Love Island". Widzowie uważają, że Adam źle traktuje kobiety

Do uczestników dołączył kolejni goście. Byli nimi Ola i Łukasz z poprzedniej edycji "Love Island". Nie dało się ukryć, że Adam od razu zwrócił uwagę na nową uczestniczkę. Szybko wdali się w rozmowę. Ola wyznała, że była kiedyś w związku z młodszym mężczyzną. Adam zaczął wypytywać o jej wiek. Kobieta widocznie mu się spodobała. Całą sytuację skomentowali pozostali bohaterowie, którzy stwierdzili, że "Adaś już zarzucił wędkę". Sam uczestnik nawet nie próbował kłamać, że było inaczej. Przyznał, że Ola od razu wpadła mu w oku. W rozmowie z Mateuszem nie mógł przestać o niej mówić. Rozmarzony, zaczął planować z Olą romantyczną noc. Klaudia może czuć się zagrożona. Jak się okazało, widzowie postanowili skomentować całą sprawę na profilu "Love Island" w mediach społecznościowych. Nie szczędzili słów krytyki. Pojawiły się nawet głosy, że Adam powinien zostać wyrzucony z programu za swoje zachowanie. 

On tam przyszedł dla wypromowanie siebie i mam wrażenie, że wcale nie szuka nikogo na poważnie.
Zróbcie jakieś głosowanie żeby wywalić Adama, nie da się słuchać tego dzieciaka.
Adam to naprawdę pomyłka, jego zachowania są bardzo słabe.
Nie wyobrażam sobie mieć takiego faceta. Ciągle bym się wstydziła za niego.

A wy co sądzicie o zachowaniu Adama z "Love Island"? Przesadza?

Ania z 'Love Island'Ania z "Love Island" poprawiła urodę. Na Instagramie pokazała się po zabiegu

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Widzowie zszokowani metamorfozą Oli. "Nie potrafi się normalnie uśmiechać"

Więcej o: