"Love Island". Ola i Łukasz muszą podjąć ostateczną decyzję. Na wyspie poleją się łzy. "Wolę opuścić willę"

W najnowszym odcinku "Love Island" aż dwie osoby będą musiały opuścić wyspę. Napięcie będzie tak duże, że między Olą i Alicją dojdzie do kłótni. Przygotujcie się na sporą dawkę emocji. Wybór Oli i Łukasza mocno namiesza.

W ostatnich odcinkach "Love Island" do mieszkańców wyspy dołączyli Ola Tomala i Łukasz Urbaniak z poprzednich edycji programu. Ola od razu wpadła w oko Adamowi, który w rozmowie z Mateuszem wyznał, że to "dokładnie ten typ laski, z którymi miał najdziwniejsze romanse" i, mimo że przed momentem stworzył parę z Klaudią, to przyznał, że gorąca noc z Olą już przemknęła mu przez głowę. Co na Ola? Także jest zainteresowana Adamem, ale to Mateusz jest najbardziej w jej typie. W najbliższym odcinku Ola i Łukasz muszą wybrać sobie partnerów i szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi na wyspie, bo osoby bez pary będą musiały wrócić do domu. Zobaczcie zwiastun najbliższego odcinka. 

Zobacz wideo "Love Island". Awantura na wyspie. Poleją się łzy

Marta Manowska"Sanatorium miłości". Uczestniczki o Marcie Manowskiej

"Love Island". Ola i Łukasz muszą wybrać sobie parę. Na wyspie poleją się łzy

Stacja TV4 właśnie udostępniła zwiastun najnowszego odcinka "Love Island" i wygląda na to, że decyzja Oli i Łukasza wprowadzi sporą dawkę emocji, która skończy się na awanturze Oli i Alicji i płaczu pozostałych uczestników. Już w poprzednim odcinku Alicja zaczęła być zazdrosna o Olę, kiedy uczestniczka próbowała nawiązać relację z Mateuszem. Mateusz nie jest zainteresowany Olą, bo uważa, że 31-latka jest "za stara" i  ma zrobione usta, a jego interesują tylko naturalne piękności. Czyżby coś się zmieniło? W zwiastunie nadchodzącego odcinka widzimy, że między kobietami dojdzie do spięcia. Zwiastun znajdziecie w materiale wideo na górze strony.

Ola, czy ty słyszysz, co się do ciebie mówi? - zapytała zdenerwowana Alicja.
Ty chciałaś mnie upokorzyć w jakikolwiek sposób - odpowiedziała Ola.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W najbliższym odcinku "Love Island" Ola i Łukasz muszą wybrać sobie partnerów, a to znaczy, że na wyspie będzie dwójka singli, którzy będą musieli zakończyć przygodę z programem. Ola oprócz Adama i Mateusza zainteresowała się też Wojtkiem, którego zaprosiła na romantyczną randkę. Spotkanie było wyjątkowo udane, więc mieszkanki wyspy mają się czego obawiać. Za to Łukasz na randkę zabrał Wiki i tutaj wybór wydaje się oczywisty, ale pamiętajmy, że na "Love Island" nagłe zwroty akcji to codzienności, więc nie można być niczego pewnym. Wygląda na to, że ta ekstremalna dawka emocji i decyzje "nowych" mocno namieszają i doprowadzą pozostałych uczestników do łez. 

Ja bym już wolała opuścić willę i w ogóle, żeby nie mieszać tu, bo nie chcę - powiedziała zapłakana Julia.

Więcej zobaczycie w odcinku 7 marca o godzinie 21:00 na TV4. Jak sądzicie, kogo wybiorą Ola i Łukasz? 

 "Love Island" możecie oglądać na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21:00. 

 

'Azja Express'"Azja Express". Afera po emisji pierwszego odcinka. Widzowie wściekli

Zobacz też: "10 lat młodsza w 10 dni". Uczestniczka zdegustowana tym, jak ją potraktowano. Oburzające słowa

 
Więcej o: