"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pochwaliła się spiżarnią i... podpadła internautkom. Wytłumaczyła się

Anna Bardowska zrelacjonowała na InstaStories organizację nowej spiżarni. Fanki zwróciły uwagę na pewien szczegół. Żona rolnika musiała się tłumaczyć.

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najpopularniejszych par, które poznały się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Para niedawno przeprowadziła się do nowego domu. Nowe lokum uczestników hitu TVP wywołało mieszane uczucia wśród internautów. Gniazdko farmerów nie jest jeszcze w stu procentach wykończone. Ostatnio mama Jasia i Liwii zrelacjonowała na InstaStories wyposażanie spiżarni. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pochwaliła się spiżarnią. Podpadła internautkom

Anna Bardowska zgromadziła na Instagramie niemal 300 tysięcy fanów. Na swoim profilu chętnie dzieli się zdjęciami wnętrz nowego domu. Ostatnio żona rolnika pochwaliła się wyposażeniem spiżarni. Skręcaniem regałów zajął się Grzegorz, który nie był zachwycony zadaniem.

Coś, czego z moim mężem bardzo nie lubimy- skręcanie. Już po tej budowie mamy dość tematu(...) Pierwszy regał skręcony i jeszcze się nie pokłóciliśmy, nawet spokojnie - zażartowała Anna.

Anna BardowskaAnna Bardowska Instagram/ania.bardowska

Uczestniczka hitu TVP przyznała, że nie jest do końca zadowolona z finalnego efektu. Postanowiła jednak pokazać, jak zaaranżowała przestrzeń. Na nowych półkach wylądowały zapasy żywnościowe czteroosobowej rodziny. Internautki skrytykowały Annę za… mleko w kartonie. Mama Jasia i Liwii od razu się wytłumaczyła.

Chciałam uspokoić wszystkie zaniepokojone kobiety, które do mnie teraz wypisują. "Mleko w kartonie? Ania…". Słuchajcie, krowy nie kupię, ale w butelce też mam - uspokajała fanki Bardowska.

Anna Bardowska pokazała mleko w butelceAnna Bardowska pokazała mleko w butelce Instagram.com/ania.bardowska

Jak wam się podoba spiżarnia Bardowskich? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.