"Pytanie na śniadanie". Chciał zabłysnąć, ale Wolny mu nie pozwolił. Wpadka iluzjonisty. Tym razem bez gwoździ

Iluzjonista Kacper Mysiorek odwiedził studio "Pytanie na śniadanie". Jego sztuczka nie poszła zgodnie z planem. Obyło się jednak bez uszczerbku na zdrowiu, jak w przypadku pamiętnej sztuczki, której ofiarą padła Marzena Rogalska.

W ostatnim styczniowym wydaniu "Pytanie na śniadanie" gośćmi byli magicy, którzy z okazji Dnia Iluzjonisty przybliżyli widzom TVP swoją pasję. W studiu gościł m.in. Kacper Mysiorek, finalista Mistrzostw Świata Iluzji 2022. Mysiorek miał za zadanie zaprezentować próbkę umiejętności w "Pytaniu na śniadanie", choć trzeba przyznać, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka gorzko o "Pytaniu na śniadanie". "Te pięć lat było naprawdę trudne". Furtka ponoć otwarta

ScreenGwóźdź Rogalskiej, pęknięte spodnie Prokopa. Spektakularne telewizyjne wpadki

"Pytanie na śniadanie". Chciał zabłysnąć, ale Tomasz Wolny mu nie pozwolił. Wpadka iluzjonisty

Iluzjonista przekazał pulę kart Tomaszowi Wolnemu, a Idzie Nowakowskiej karton z nazwą konkretnego miasta. Prezenter miał wybrać kartę z nazwą miasta, które wcześniej zostało zapisane na karcie przeznaczonej dla jego redakcyjnej koleżanki.

Mam tutaj karty, które zebrałem i tu są nazwy miast, w których byłem lub chciałem być - zaznaczył na wstępie iluzjonista.

Nie poszło jednak zgodnie z planem. Mysiorek wskazał, że chodzi o Las Vegas, gdy Tomasz Wolny wytknął mu błąd.

Świetnie się twoja kariera zapowiadała i czas przeszły jest tutaj na miejscu, bo to nie było Las Vegas - zażartował z gościa Tomasz Wolny.

Iluzjonista zapewnił jednak, że... doszło do nieporozumienia. Jak stwierdził, źle sformułował pierwsze pytanie.

Troszeczkę źle sformułowałem pytanie. To miało być miejsce, do którego chciałbym się wybrać - wyjaśnił.

Marcin Prokop i Dorota WellmanProkop zaliczył wpadkę w "DDTVN". Nie wiedział, że ma włączony mikrofon

Wkrótce odebrał od Idy Nowakowskiej karton z nazwą miasta i zapytał prezentera TVP o to, które miasto znalazło się na karcie. Poprawna odpowiedź to Tokio i taka też nazwa widniała na odwrocie karty. Iluzjonista ogłosił sukces, a prezenterzy nie kryli zaskoczenia sztuczką.

Więcej o: