"Królowe życia". Monika Chwajoł pozuje w tęczowym bikini. Fani pieją z zachwytu

Monika Chwajoł z "Królowych życia" w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem w tęczowym bikini. Fani celebrytki byli zachwyceni. W komentarzach posypały się komplementy.

Monika Chwajoł zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w szóstej edycji "Królowych życia". Program jakiś czas temu został zawieszony i na ten moment stacja TTV nie emituje nowych odcinków, ale celebrytka nie może narzekać na brak popularności. Aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych, gdzie stara się na bieżąco informować fanów o nowinkach z życia prywatnego. Ostatnimi czasy wraz z rodziną przebywała w Stanach Zjednoczonych. Wycieczkę za ocean chętnie relacjonowała na Instagramie.

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Laluna nieustannie zmienia ciało. Celebrytka pokazała zdjęcie przed zabiegami. Miała idealną figurę!Córka Laluny dorastała na oczach widzów i zniknęła. Zobaczcie, jak się zmieniała

"Królowe życia". Pozuje w tęczowym bikini 

Niedawno Monika Chwajoł wypoczywała w pełnym słońca Miami na Florydzie. Pięknymi kadrami z plaż chętnie dzieliła się z internatami. Celebrytka na Instagramie często publikuje różnorodne stylizacje. W związku z tym postanowiła zaprezentować się w bikini. Monika Chwajoł pozuje na tle białych drzwi w skromnym tęczowym stroju kąpielowym.

To był cudowny miesiąc, będę tęsknić i odliczać chwile do powrotu, bo niebawem wracam - napisała na Instagramie.
 

Pod opublikowanym postem niemalże natychmiast pojawiły się liczne komentarze. Fani wprost piali z zachwytu i nie szczędzili Monice Chwajoł komplementów. 

Pani Moniko, jak zwykle bomba!
Petarda - piszą fani w komentarzach.

Patrycja, Agnieszka 'Królowe życia'"Królowe życia". W show pojawiły się na moment. Wiemy, co u nich

Monika Chwajoł od pewnego czasu robi karierę muzyczną. Gwiazda spróbowała swoich sił w disco polo. W 2021 roku premierę miał jej debiutancki singiel pt. "Weselicho". W jednej z rozmów z "Super Expressem" Monika Chwajoł wyznała, że poprzez śpiewanie i tworzenie muzyki wyraża swoje emocje. Słyszeliście już jakiś jej utwór?

Więcej o: