Córka Laluny dorastała na oczach widzów. Po jakimś czasie zniknęła. Zobaczcie, jak się zmieniała

Córka Laluny dorastała na oczach widzów programu "Królowe życia". Po jakimś czasie zniknęła jednak z mediów. Jak wygląda dziś?

Córka Laluny z "Królowych życia" skończyła niedawno 19 lat. Laura na początku programu występowała boku matki, ale to szybko się zmieniło. Dziś na próżno szukać jej w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat. 

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

'Królowe życia'. Anna Renusz i Laluna "Królowe życia" kiedyś i dziś. "Wszystkie pieniądze pompuję w operacje"

Córka Laluny dorastała na oczach widzów. Zobaczcie, jak się zmieniała

Laura już od ponad trzech lat nie pojawia się u boku swojej mamy. Zniknęła z programu na długo przed tym, jak został zawieszony. Celebrytka twierdzi, że dziewczyna ma inne priorytety w życiu i nie jest zainteresowana sławą:

Laura nie bierze udziału w programie, bo nie ma na to ochoty i ma do tego prawo. Ma inne priorytety w życiu! - napisała swego czasu Laluna na Instagramie.

Laluna z córką, odcinek z 2019 rokuLaluna z córką, odcinek z 2019 roku fot. Youtube

Laluna niedawno z okazji 19. urodzin nastolatki zrobiła jednak wyjątek i odsłoniła kulisy przygotowań do przyjęcia urodzinowego dla kochanej córki. Gwiazda zadbała o odpowiednie dekoracje i przygotowała mnóstwo srebrnych i czerwonych balonów, którymi ozdobiła salę na przyjęcie. Nie da się ukryć, że bohaterka "Królowych życia" ma bardzo dobre relacje z córką.

'Królowe życia'. Laluna świętuje urpdziny córki'Królowe życia'. Laluna świętuje urpdziny córki fot. instagram.com/lala_laluna_official

Ostatnie zdjęcie Laury, jakie zostało udostępnione przez Lalunę, pochodzi sprzed jej 18. urodzin. Dziewczyna od czasu, kiedy występowała z mamą w "Królowych życia" zmieniła się nie do poznania! Wielu zastanawia się, czy pójdzie w ślady Laluny i zacznie korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Co zaskakujące, w jednym z odcinków, bohaterka programu wyznała córce, że wolałaby, aby pozostała naturalna. Odpowiedź dziewczynki była rozbrajająca:

Twoja mama może też byś wolała, żebyś była naturalna - powiedziała Laura do Laluny.

Laluna Laluna wymienia listę najbliższych operacji. "Nie wiem, jak będę chodziła"

Więcej zdjęć Laury zobaczycie w naszej galerii u góry strony.

Więcej o: