"The Voice Senior". Zmiany w najnowszej edycji. Spore utrudnienie dla uczestników

Najwierniejsi fani programu już wyczekują premiery czwartej edycji "The Voice Senior". Premierowe odcinki już niebawem wystartują w telewizji. Jak się okazuje, produkcja przygotowała dla widzów spore zmiany, które mogą utrudnić uczestnikom rywalizację.

Pierwsza edycja "The Voice Senior" odbyła się w 2019 roku. Program dla osób po 60. roku życia cieszy się ogromną oglądalnością. W związku z tym Telewizja Publiczna stale decyduje się na kolejne edycje. Najbliższa zbliża się wielkimi krokami. Widzowie już za parę dni będą mogli cieszyć się premierowymi odcinkami. Wszystko wskazuje na to, że niespodziankom nie będzie końca. Tym razem produkcja postawiła na spore zmiany. 

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

"The Voice Senior". Produkcja zapowiada zmiany w najnowszej edycji 

Do tej pory wokalne show wygrali: siostry Szydłowskie, Barbara Parzeczewska i Krzysztof Prusik. W czwartej edycji "The Voice Senior" w jury zasiądą: Maryla Rodowicz, Piotr Cugowski, Alicja Węgorzewska i Tomasz Szczepanik.

 

Ponadto, oprócz debiutantów w roli trenerów drużyn, po raz pierwszy w programie zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską, która zastąpiła prowadzącą Martę Manowską. W czwartej edycji nastąpią pewne zmiany. Przede wszystkim nowy sezon będzie dłuższy od poprzednich. Wszystko za sprawą wprowadzenia nowego odcinka, który będzie przeznaczony na tzw. nokauty. Jest to ostatni etap tuż przed odcinkami na żywo. W trakcie nokautów trenerzy oglądają występy wszystkich uczestników programu, a następnie wybierają szczęśliwą połowę, która awansuje do kolejnego etapu "The Voice Senior"

W związku z dodatkowym odcinkiem czwarta edycja kultowego programu nieco się wydłuży. "The Voice Senior" będzie emitowany w Telewizji Publicznej przez siedem kolejnych sobót. Widzów czeka masa nowych emocji.

Podczas castingów online wyłoniono 40 uczestników, będą oni musieli postarać się nieco bardziej, by zabłysnąć i zachwycić jury swoim głosem. Zwycięzca otrzyma nie tylko tytuł najlepszego głosu "The Voice Senior", ale również nagrodę pieniężną o wysokości 50 tysięcy złotych.

 

Zamierzacie oglądać hitowy program dla seniorów? Premierowy odcinek czwartej edycji "The Voice Senior" już 7 stycznia o godzinie 20:00 na antenie TVP 2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.