"The Voice Senior". Martę Manowską zastąpi inna gwiazda stacji. Dla niej to sprawa osobista

Marta Manowska nie poprowadzi czwartej edycji "The Voice Senior". Stacja podała już oficjalnie nazwisko osoby, która ma ją zastąpić. Nowa prowadząca nie ukrywa, że jest podekscytowana.

Wielkimi krokami zbliżają się nagrania do czwartej edycji "The Voice Senior". Zmagania artystów będziemy mogli śledzić w telewizji od stycznia przyszłego roku. Niedawno informowaliśmy, że z posadą prowadzącej pożegna się Marta Manowska. Nasze doniesienia okazały się prawdziwe. Nazwisko zastępcy zostało właśnie oficjalnie ogłoszone.

Zobacz wideo Marta Manowska mówi o "The Voice Senior"

Maffashion sprzedaje domMaffashion sprzedaje dom! "Chce, jak tylko może, zatrzeć ślady smutnej przeszłości"

Poznaliśmy nową prowadzącą "The Voice Senior"

W piątkowym "Pytaniu na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska wyznała, że to ona zastąpi Martę Manowską

Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż, jedną babcię, której z resztą dziś już też nie ma wśród nas - powiedziała gwiazda.

Tomaszewska powiedziała również, że na planie programu spotka bliską osobę.

Dzięki programowi będę mogła zaznać tego, czego w domu rodzinnym nigdy nie miałam. Podczas jednego z Przesłuchań w ciemno na widowni ma zasiąść nawet najlepsza przyjaciółka mojej zmarłej babci.

Marta Manowska nie poprowadzi więcej "The Voice Senior", ale jej fani mogą być spokojni. Gwiazda nie zniknie z TVP.

Marta Manowska niezmiennie będzie gościła w domach milionów Polaków za sprawą hitowych programów „Sanatorium Miłości" i „Rolnik Szuka Żony" - powiedziała Anna Cyzowska, szefowa Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy w Telewizji Polskiej.

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi talent show dla seniorów u boku Rafała Brzozowskiego, który jest związany z programem od drugiej edycji.

Anne HecheAnne Heche spowodowała poważny wypadek. W tle narkotyki. Jej stan jest krytyczny

Więcej o: