"Rolnik szuka żony". Dom Michała i Ady jak z amerykańskiego filmu! Widać go z daleka

Przed Michałem i Adą pierwsze wspólne święta. Para z "Rolnik szuka żony" zadbała z tej okazji o niezwykły klimat swojego gospodarstwa.

Choć finał dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" już za nami, zainteresowanie uczestnikami tegorocznej edycji nie słabnie. Do szczęśliwców, którzy odnaleźli miłość, należą Adrianna i Michał. Jak się okazało, para zdążyła się już nawet zaręczyć. Dwudziestolatka podkreśla, że uczucie, jakie ją spotkało, jest najbardziej intensywnym w jej dotychczasowych życiu. Para już wkrótce będzie po raz pierwszy spędzać wspólnie święta i z tego powodu zdecydowała się na prawdziwy rozmach. 

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Michał i Ada pokazali ozdobiony dom na święta

Ada i Michał wrzucili na Instagram zdjęcie ozdobionego na święta domu. Uwagę zwraca nie tylko budynek, ale i ogród, który aż mieni się od światełek. Para zadbała również o to, aby na elewacji znalazł się napis "Wesołych Świąt". Nie mamy wątpliwości, że dom Michała i Ady będzie jednym z najbardziej widocznych w całej gminie. 

'Rolnik szuka żony'. Dom Ada i Michał na święta'Rolnik szuka żony'. Dom Ada i Michał na święta fot. Instagram

Więcej zdjęć ozdobionego domu Ady i Michała znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Ada i Michał to nie jedyna para z "Rolnik szuka żony", która zadbała o świąteczny klimat w domu. Do świąt Bożego Narodzenia sumiennie przygotowują się również Ania i Grzegorz Bardowscy. Para pierwsze świąteczne zakupy robiła już pod koniec listopada. W tym roku w salonie Bardowskich stanęło żywe drzewko z eleganckimi drewnianymi ozdobami i światełkami, które ubierali całą rodziną. Ania rozwiesiła ozdobne wieńce, a na stoliku pod telewizorem ustawiła świąteczne miasteczko z małych dekoracyjnych domków.

Jak podoba wam się ozdobiony na święta dom Ady i Michała?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Jessica w odważnej sesji z... samym kocem. Jest teraz blondynką

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.