"Rolnik szuka żony". Adrianna jest w ciąży? Jej odpowiedź podgrzała atmosferę

"Rolnik szuka żony". Relacja Adrianny i Michała rozwija się w zawrotnym tempie. Nic dziwnego, że fani zaczęli spekulować na temat ciąży uczestniczki. Odpowiedziała.

Finał dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" już za nami. Widzowie show wiedzą już, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów produkcji. Do szczęśliwców, którzy odnaleźli miłości i szczęście należą Adrianna i Michał. Jak się okazało, para zdążyła się już nawet zaręczyć. Dwudziestolatka podkreśla, że uczucie, jakie ją spotkało, jest najbardziej intensywnym w jej dotychczasowych życiu. Relacja zakochanych rozwija się w tak zawrotnym tempie, że fani zaczęli spekulować na temat ciąży uczestniczki.

Konrad 'Rolnik szuka żony 9'"Rolnik szuka żony". Konrad pokazał dziewczynę. To... kandydatka Mateusza!

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

"Rolnik szuka żony". Ada w ciąży? Jej odpowiedź wymijająca

Ada po udziale w "Rolniku" zgarnęła nie tylko narzeczonego, ale i ponad 45 tys. obserwatorów na Instagramie. Uczestniczka chętnie wchodzi w interakcje z widzami i organizuje tzw. Q&A, podczas których zdradza szczegóły życia na wsi i miłości do Michała. Jeden z obserwatorów odważył zapytać się o plotki dotyczące rzekomej ciąży rolniczki.

Co sądzisz o plotkach, że jesteś w ciąży? Czy to prawda? - pyta fan programu.

Odpowiedź Ady była krótka:

Ciąża spożywcza - zażartowała.

Inni obserwatorzy wyrażali zaś obawy, że Adrianna i Michał zbyt szybko weszli w związek. Uczestniczka twierdzi jednak, że obydwoje nie chcą zwlekać, gdyż są pewni swoich uczuć.

Mówiliśmy o tym w odcinku dziesiątym, że nie chcieliśmy czekać. Czasami warto postawić wszystko na jedną kartę. Jesteśmy siebie pewni - zadeklarowała Ada.

'Rolnik szuka żony'. Kasia otworzyła się po finale. Wyznała, jakie słowa usłyszała od matki"Rolnik szuka żony". Kasia otwiera się po finale. To usłyszała od matki

Tegoroczna edycja programu "Rolnik szuka żony" okazała się wyjątkowo udana i zaowocowała aż czterema parami. Tylko jeden rolnik nie zakończył programu z ukochana osoba u swojego boku. Kibicujecie Adriannie i Michałowi? Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Ada i Michał w "Pytaniu na śniadanie" zdradzili, co się działo, gdy nie było już kamer

Więcej o: