"Rolnik szuka żony". Ada pokazała pierścionek zaręczynowy. "To jest tak silne"

"Rolnik szuka żony". Ada i Michał się zaręczyli. Zakochana uczestniczka pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie.

Za nami finał dziewiątej serii matrymonialnego show TVP "Rolnik szuka żony". Widzowie programu wiedzą już, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów produkcji. Do szczęśliwców, którzy odnaleźli miłość i szczęście należą Ada i Michał. Jak się okazało, para zdążyła się już nawet zaręczyć. Dwudziestolatka przyznała, że doświadcza najbardziej intensywnego uczucia w swoim życiu i pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Ada pokazała pierścionek zaręczynowy

Ada wyznała, że między nią a Michałem narodziło się ogromne uczucie. Uczestniczka wprost wyznała, że nigdy wcześniej nie była aż tak bardzo zakochana. 

To jest tak silne, tak nie do opisania... Nigdy w życiu czegoś takiego nie poczułam. Ja przy Michale tak naprawdę zrozumiałam, że nigdy wcześniej nie byłam zakochana.

Tuż po emisji finałowego odcinka programu, Ada pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym i napisała, że szaleje za swoim nowym partnerem.

W końcu nadszedł dzień, w którym oficjalnie możemy powiedzieć, że jesteśmy razem, a dokładniej, że jesteśmy narzeczeństwem. Chciałabym tylko dodać, że Michał jest moją definicją miłości i szczęścia. I... No co mam powiedzieć - szaleję za nim! To najpiękniejsze przeznaczenie i niesamowite szczęście od losu - napisała wzruszona uczestniczka show.

Dziewiąta edycja show "Rolnik szuka żony" zaowocowała aż czterema parami. Tylko jeden rolnik nie zakończył programu z ukochaną osobą u swojego boku. Myślicie, że Adzie i Michałowi uda się stworzyć związek na długie lata?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.