"Ślub od pierwszego wejrzenia". Psycholog miażdży ekspertów za dobranie Marty i Macieja. "Nie rozumiem"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie coraz bardziej krytykują produkcję za dobór Marty i Macieja. Swoje trzy grosze dorzucił także psycholog Maciej Gałowicz.

Marta i Maciej uchodzą za najbardziej kontrowersyjną parę ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Już od samego początku pojawiły się pierwsze sygnały, że eksperci tym razem zupełnie się nie spisali. Kolejne odcinki ślubnego show TVN tylko utwierdzają widzów w przekonaniu, że ten związek nie ma najmniejszych szans na przetrwanie. Swoją opinią na ten temat podzielił się znany z aktywności na TikToku psycholog Maciej Gałowicz.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Psycholog Maciej Gałowicz miażdży ekspertów

Gałowicz przyznaje na TikToku, że według jego oceny eksperci źle dobrali Martę i Macieja. Psycholog odniósł się do słów uczestnika, który nazwał małżonkę "mortadelą". Zasugerował, że mężczyzna jest po prostu niedojrzały.

Dla mnie ci ludzie są dobrani średnio, myślę, że wychodzi tu też jakiś poziom dojrzałości. Facet, który jakoś się tam pilnuje, nie porówna kobiety do mortadeli, bo zostawi to niesmak - mówi Gałowicz.

Psycholog pochylił się także nad ekspertami, którzy dobrali parę. Gałowicz dziwi się, bo nie widzi żadnych cech, które mogłyby tę dwójkę scalić w jedność. Zarzucił im także, że nie interweniowali w pierwszych odcinkach, kiedy wyraźnie było widać, że Marta i Maciej nie są sobą zachwyceni.

To, co mnie najbardziej fascynuje w tej parze, to na czym polegała ta wspólnota doboru i co tam miało być osobowościowo podobnego? Nie rozumiem też, czemu eksperci nie interweniują wcześniej, kiedy od razu widać, że "ktoś się komuś nie podoba" i ziewa na pierwszym spotkaniu.

Przypominamy, że w ósmej edycji eksperci są znacznie mniej widoczni ze względu na montaż, jakiego dokonano w ostatniej chwili. Stacja TVN zdecydowała się bowiem całkowicie usunąć fragmenty z jednym z psychologów, ze względu na aferę z nim związaną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.