Dagmara Kaźmierska została oszukana. "Zwykłe bydle. Zasady w życiu trzeba mieć"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" opublikowała poruszające nagranie na TikToku. Celebrytka opowiedziała historię, przez którą straciła wiarę w ludzi. Zwróciła się też bezpośrednio do "bylaka", który ją skrzywdził i zawiódł.

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki programowi "Królowe życia". Widzowie polubili ją za szczerość i cięty język. Każde z jej nagrań budzi wiele emocji, bo celebrytka nie przebiera w słowach. W nowym materiale opowiedziała o przykrym doświadczeniu, które ją ostatnio spotkało.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Aleksandra Szwed zirytowała się pytaniem o BaronaAleksandra Szwed została zapytana o byłego chłopaka, Barona. Zareagowała ostro

Dagmara Kaźmierska została oszukana. "Zwykłe bydle. Zasady w życiu trzeba mieć"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" tym razem została królową TikToka. Nam koncie ma już prawie cztery miliony polubień. Celebrytka regularnie publikuje krótkie filmiki, na których pokazuje nowe modele ubrań ze swojego butiku. Tym razem zdecydowała się na szczere wyznanie i podzieliła się historią z życia. Bohaterka "Królowych życia" nie szczędziła słów i opowiedziała, jak została ostatnio potraktowana. Przejęta wyznała, że przez takie zachowanie traci wiarę w ludzi. 

Miałam teraz taki przypadek w życiu. Stało się to w tamtym tygodniu. Naprawdę, pomogłam temu człowiekowi nie raz, nie dwa. Tak mnie pogryzł w rękę, tak obrzydliwie, tak haniebnie, tak bez charakteru, bez jakichkolwiek zasad. To jest takie dziadostwo. Ja przez takich ludzi, jak ten człowiek, któremu naprawdę pomogłam, tracę wiarę w drugiego człowieka - wyznała.

Dagmara Kaźmierska znana jest z ciętego języka i nie ogranicza się w używaniu wulgaryzmów. Celebrytka zwróciła się bezpośrednio do mężczyzny, który ją skrzywdził. 

To ja nie wiem, jak go nazwać. Zwykłe bydle chodzące. Życzę temu bydlakowi, jeśli mnie ogląda, żeby przyszedł po rozum do głowy. Zasady w życiu trzeba mieć - dodała.

W dalszej części filmiku Dagmara opowiedziała o zasadach, którymi kieruje się w życiu. Bohaterka "Królowych życia" podkreśliła, jak ważne jest dla niej dane drugiej osobie słowo. Celebrytka podkreśliła, aby w życiu otaczać się dobrymi i wesołymi ludźmi, bo to oni kreują nasze życie. Dalszą część nagrania Dagmary Kaźmierskiej znajdziesz w filmiku poniżej.

Więcej zdjęć Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Co na to obserwatorzy Dagmary Kaźmierskiej? Jedna z komentujących osób zasugerowała, że być może wcale nie chodzi o mężczyznę, a Edzię z programu "Królowe życia". Panie mają za sobą już wiele kłótni. Zwrócono też uwagę na mroczną przeszłość Kaźmierskiej.

Pani Dagmarko, doskonale panią rozumiem. Ja wiele razy zawiodłam się na ludziach i to strasznie boli.
Każdy kogoś zawodzi i popełnia błędy. Pani sama zawiodła syna, rodzinę i przyjaciół. Trzeba wybaczyć i nie trzeba obrażać i się widywać dalej.
Chyba chodzi o Edzię. Zawsze była fałszywa, wszyscy to widzieli, tylko nie Dagmara - czytamy w komentarzach.
 

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska ma za sobą kryminalną przeszłość

Dagmara Kaźmierska, zanim zyskała popularność, nie tylko zagrała w paradokumencie, ale też odsiedziała wyrok w więzieniu. Została skazana na 14 miesięcy pozbawienia wolności za sutenerstwo w latach 2005-2009.

Monika Richardson zaatakowana za komentarz o Cichopek i Kurzajewskim. 'Pani jest potworem'Monika Richardson zaatakowana za komentarz o Cichopek i Kurzajewskim

 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej zajrzał do telefonu Marty. Oboje się wściekli [SPOJLER]

Więcej o: