"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej zajrzał do telefonu Marty. Oboje się wściekli [SPOJLER]

W małżeństwie Marty i Macieja znowu problemy. Tym razem uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostrzegł podejrzane powiadomienie na telefonie Marty. Okazało się, że dobrana mu w programie żona nie usunęła aplikacji randkowych.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają możliwość śledzenia losów uczestników z tygodniowym wyprzedzeniem. Przedpremierowe odcinki ślubnego hitu TVN pojawiają się na platformie Player. Co nowego u Marty i Macieja? W relacji znowu pojawił się poważny problem. Widzowie nie mają już nadziei, że to małżeństwo przetrwa.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej zobaczył, że Marta ma aplikacje randkowe. To koniec małżeństwa?

W najnowszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Maciej nadal przebywa w Katowicach, w mieszkaniu Marty. Para ma niewiele czasu na budowanie relacji, bo dobrana mu w programie żona zajmuje się głównie dwuletnim synem Rysiem. W natłoku wydarzeń Maciej przypadkowo dostrzegł na telefonie Marty powiadomienie z aplikacji randkowej, co całkowicie zmieszało mężczyznę. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczął się zastanawiać, jakie są prawdziwe intencje jego żony.

Przez przypadek rano piłem kawę i nasze telefony leżały obok siebie. Cykło powiadomienie z portalu randkowego, że jakiś Grzegorz "cię polubił". No myślę, że Marta nie do końca była szczera, wchodząc w to - wyznał.

Maciej przyznał, że sam korzystał z takich portali, ale przed przystąpieniem do eksperymentu usunął wszystkie konta i odinstalował tego typu aplikacje.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Maciej zauważył na telefonie Marty powiadomienie z aplikacji randkowej'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Maciej zauważył na telefonie Marty powiadomienie z aplikacji randkowej fot. screen player.pl

Więcej zdjęć Marty i Macieja z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Na ratunek parze przybyła jedna z ekspertek z programu, Karolina Tucholska-Sermińska. Psycholożka miała utrudnione zadanie, bo podczas rozmowy z małżonkami cały czas towarzyszył im syn Marty. O obecności tak małego dziecka w eksperymencie wypowiadała się już Anita z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która miała duże wątpliwości, czy ogromne emocje nie wpłyną negatywnie na dwuletniego chłopca. Nie dało się ukryć, że rozmowa z psycholożką była bardzo nerwowa, a syn Marty wszystkiemu się przysłuchiwał.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Maciej'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Maciej fot. screen player.pl

Maciej postanowił opowiedzieć ekspertce o sytuacji z telefonem, co bardzo zdenerwowało Martę. 

To nie jest tak, że ja się loguję na te portale randkowe. Ja tak naprawdę rzadko korzystam z telefonu i tak naprawdę w wirze wszystkiego nie zdążyłam odinstalować. Ja z tego w ogóle nie korzystam. A ja nie życzę sobie, żebyś zaglądał do mojego telefonu, nawet w mojej obecności. To nie był czysty przypadek, bo mój telefon się nie podświetla, dopóki się nie naciśnie przycisku. Musiałeś zajrzeć, to jest mała czcionka. Ja czegoś takiego nie toleruję - powiedziała zdenerwowana.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta zdenerwowała się na Maćka'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta zdenerwowała się na Maćka fot. screen player.pl

Czy ta sytuacja będzie ostatecznym argumentem za zakończeniem związku? Póki co w relacji Marty i Macieja pojawiają się jedynie przeszkody. Według widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uczestnicy mają naprawdę małe szanse na zbudowanie związku. 

Marta i Maciek - proponuję szybki rozwód, bo się ze sobą męczą i kompletnie do siebie nie pasują.
Myślę, że Maciek zaciska zęby i próbuje jeszcze jakoś zachować twarz do końca eksperymentu, a najchętniej to od razu by uciekł, bo Marta od początku w ogóle mu się nie podoba.
Marta i Maciek... Takie rzeczy to on powinien sam na sam z ekspertką omówić, a nie przy Marcie - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, czy relacja Marty i Macieja przetrwa eksperyment?

Zobacz też: Ukochany wuj króla Karola III oskarżony o pedofilię. Ofiara lorda Mountbattena poszła do sądu

Więcej o:
Copyright © Agora SA