"Milionerzy". Urbański się przejęzyczył. Trochę niezręcznie. "Seksowne pytanie"

W ostatnim odcinku "Milionerów" doszło do zabawnej wpadki. Uczestnik usłyszał pytanie, które połamało język Huberta Urbańskiego. Reakcja widowni mogła być tylko jedna.

W czwartkowym odcinku "Milionerów" grę kontynuował Bartłomiej Kąkol. Uczestnik szedł jak burza, udzielał szybkich i konkretnych odpowiedzi. Trudne pytanie o seksującą sekserkę go nie pokonało. Nie zabrakło jednak zabawnych przejęzyczeń. Tym razem to Hubert Urbański rozśmieszył widownię. Co takiego powiedział? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Widzowie zawiedzeni udziałem Ohme i Chajzera w "Milionerach". Nie tylko ten znany duet spotkał się z krytyką po programie

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

"Milionerzy". Zabawne przejęzyczenie Huberta Urbańskiego. "Seksowne pytanie"  

Bartłomiej Kąkol usłyszał pytanie za 20 tysięcy o seksującą sekserkę. 

Seksująca sekserka:

  • A: wcina schabowego
  • B: zwija zraz
  • C: kroi mielonego
  • D: ogląda stek

Uczestnik przyznał, że nie lubi tego typu pytań. Postanowił poprosić o pomoc publiczność i skorzystał z koła ratunkowego. Większość głosujących opowiedziała się za odpowiedzią D, którą również zaznaczył gracz. Okazał się to dobry wybór. Prawidłowa odpowiedź to: D - ogląda stek.

Hubert Urbański wyjaśnił, że sekserka jest kobietą zajmująca się rozpoznawaniem płci piskląt, zwykle kurcząt. Jednak w pewnym momencie zamiast "seksująca" powiedział "seksowna". 

Istotna informacja. Samce rozpoznać też można po bębenku rezonacyjnym w tchawicy. A stek to tak jak powiedziałeś, tylna część ciała tego kurczęcia i seksowna sekserka, seksująca sekserka właśnie tym się zajmuje. Seksowne pytanie no - dodał prowadzący.

Maciej KurzajewskiKurzajewski na zdjęciu z czasów szkolnych. Dziś po wąsie nie ma śladu

Reakcja widowni mogła być tylko jedna. Po przejęzyczeniu Huberta Urbańskiego wybuchli śmiechem, sam prowadzący również nie ukrywał rozbawienia. Oglądaliście najnowszy odcinek "Milionerów"? 

Więcej o: