"Hotel Paradise". Piotr przeszedł dużą przemianę. Tak kiedyś wyglądał. Trudno go rozpoznać

Piotr z "Hotelu Paradise" przez wielu fanów porównywany jest do "Aquamana". Okazuje się, że przeszedł ogromną przemianę. W mediach społecznościowych podzielił się starymi zdjęciami. Bez długich włosów i zarostu fani nie mogą go rozpoznać. Sami zobaczcie.

Długie włosy i imponująca broda to zdecydowanie znaki rozpoznawcze dla Piotra z szóstej edycji "Hotelu Paradise". Uczestnik w mediach społecznościowych podzielił się z fanami swoją dużą metamorfozą. Okazuje się, że kiedyś wyglądał zupełnie inaczej. Rozpoznalibyście go?

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o nietaktownym zachowaniu uczestnika

'Hotel Paradise'. Hania"Hotel Paradise". Hania zrobiła awanturę o tosty. Widzowie mają jej dość

"Hotel Paradise". Piotr pokazał fanom zdjęcie bez długich włosów i gęstej brody

Uczestnicy programu "Hotel Paradise" wciąż budzą w widzach wiele skrajnych emocji. Niewątpliwie jednym z nich jest Piotr. Podczas ostatniego instagramowego Q&A, został zasypany przez fanów prośbami o pokazanie zdjęcia sprzed lat. Piotr jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Wiele fanek podziwia jego wizerunek, inne są bardzo zaciekawione, jak przystojny mężczyzna prezentował się kiedyś. Piotr postanowił zaspokoić ich ciekawość i niemal natychmiast dodał zdjęcie.

Piotr Hotel ParadisePiotr Hotel Paradise Instagram

Trzeba przyznać, że w dawnej wersji mężczyzna jest trudny do rozpoznania. 

nowa uczestniczka 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Widzowie surowo ocenili nową uczestniczkę. Poszło o jej wiek

"Hotel Paradise". Piotr sam odszedł z programu

Piotr postanowił odejść z rajskiej wyspy dobrowolnie tuż po tym, jak uczestnicy zadecydowali o eliminacji Szahiry z "Hotelu Paradise". Mężczyzna nie mógł pogodzić się z wynikiem głosowania. Na jego decyzję o opuszczeniu programu z pewnością wpłynęły żal i tęsknota za wybranką. Widzowie "Hotelu Paradise" byli wręcz zachwyceni jego postawą. Choć uczestnikowi nie udało się odnaleźć miłości w "Hotelu Paradise", to sam przyznaje, że zdobył tam wiele nowych doświadczeń i jest zadowolony, że postanowił wziąć udział w programie.

Prowadząca program Klaudia El Dursi przyzwyczaiła widzów do cyklicznych zwrotów akcji w "Hotelu Paradise". Myślicie, że Piotr jeszcze wróci do raju? Premierowy odcinek już 3 października o godzinie 20:35.

Więcej o: