"Hotel Paradise". Odpadła faworytka. Widzowie uderzają w produkcję

"Hotel Paradise". Z programem pożegnała się uczestniczka, która była faworytką widzów. Ci teraz dają upust emocji w Internecie.

W nowych odcinkach "Hotelu Paradise" nie brakuje emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Program cieszy się zainteresowaniem widzów TVN7 zwłaszcza w czwartki (ze względu na eliminacje). Tym razem o tym, kto ma opuścić program, zdecydowali nowi uczestnicy reality-show - Dawid Grygier-Olek, Camilla "Karma" Hansen i David Andronic. Nie zabrakło łez.

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o nietaktownym zachowaniu uczestnika

"Hotel Paradise". Odpadła faworytka widzów

Nowy uczestnicy mieli za zadanie w tajemnicy przed resztą zdecydować, kto ich zdaniem ma najmniejsze szanse na znalezienie miłości w programie. Wskazani zostali Szahira Bisiorek, Hanna Balcerzak i Grzegorz Głuszcz. Spośród tej trójki mieszkańcy musieli wybrać osobę, która ma odpaść z "Hotelu Paradise". Uczestnicy niemal momentalnie zalali się łzami, stojąc przed tak trudnym wyborem. Ostatecznie Klaudia El Dursi potwierdziła, że z programu odpada Szahira Bisiorek.

 

Ten zwrot akcji w szczególności nie spodobał się internautom. Dla większości widzów to właśnie Szahira typowana była na faworytkę. W sieci czytamy komentarze:

Jeśli "Hotel Paradise" jest grą, to produkcja powinna usunąć z programu Adama i Kamilę. Oni się dobrze znali przed programem, więc to nie jest w porządku do reszty uczestników. Możemy to porównać do zawodów sportowych, gdzie sędzia przymyka oko, że dwoje zawodników startuje na dopingu.
Najlepsza dziewczyna odpada z hotelu. To nie jest fair.
Będę tęsknić. Przykro mi się zrobiło, że odeszła - piszą internauci.

Kolejne odcinki "Hotelu Paradise" możecie obejrzeć od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 na antenie TVN7. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.