"Love Island". Paula po zabiegach upiększających jest nie do poznania. Mamy jej stare zdjęcia

Okazuje się, że Paula z najnowszej edycji "Love Island" przeszła sporą metamorfozę. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Uczestniczka show musiała wykonać sporo zabiegów medycyny estetycznej.

Zabiegi medycyny estetycznej stoją na coraz wyższym poziomie. Za pomocą serii operacji można całkowicie odmienić swój wizerunek. W obecnym czasie medyczne poprawki są w trendzie i korzysta z nich wielu celebrytów. Paula z szóstej edycji popularnego programu randkowego "Love Island" również przeszła kilka zabiegów poprawiających urodę. Programowa piękność ma długie ciemne włosy, powiększone piersi i usta. Jak wyglądała przed operacjami? Chyba byśmy jej nie rozpoznali.

Zobacz wideo Plotek Waleria Szewczyk z „Love Island" chwali się metamorfozą

Love Island. Przeparowanie Sara i Kamil"Love Island". Taśmy prawdy wyszły na jaw. Widzowie: "Chłop nie do życia"

"Love Island". Paula poddała się wielu zabiegom medycyny estetycznej

Paula ma 27 lat i pochodzi z Wrocławia, z zawodu jest makijażystką i wirtualną asystentką. Ma własny salon piękności, jej specjalnością jest wykonywanie makijażu wieczorowego i ślubnego. Fani programu "Love Island" niemal od samego początku podkreślali, że kobieta nie wygląda zbyt naturalnie. 

Sztuczna, ale wygląda dobrze - komentowali widzowie na oficjalnym profilu programu.

Paula nigdy nie ukrywała, że lubi poprawiać urodę. Obecnie ma powiększony biust, usta wypełnione kwasem hialuronowym, przedłużone włosy, brwi permanentne oraz zainwestowała w poprawę uśmiechu.

Love Island"Love Island". Sasha i Angelina parą. Widzowie sceptyczni. "Szybka ta miłość"

"Love Island". Jak wyglądała Paula przed wszystkimi zabiegami? Mamy jej stare zdjęcia

Na facebookowym profilu uczestniczki znaleźliśmy jej zdjęcia sprzed kilku lat. Paula była wówczas zupełnie inną osobą. Wówczas miała naturalne kształty, rzadsze włosy i nosiła aparat ortodontyczny.

Dziewczyna była niemalże nie do poznania. Więcej zdjęć Pauli, znajdziecie w naszej galerii. 

Premierowy odcinek programu "Love Island" już 30 wrześnie o godzinie 22:10, na antenie Polsatu. 

Więcej o: