"Taniec z Gwiazdami". Wiesław Nowobilski odejdzie z programu?! "Zaczyna mu brakować sił"

Wiesław Nowobilski to jeden z uczestników najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Według doniesień, kierownik ekipy budowlanej "Nasz nowy dom" ma być coraz bardziej zmęczony treningami w programie. Czy sam zrezygnuje z udziału w tanecznym show?

W 13 edycji programu "Taniec z Gwiazdami" udział wzięło 13 par. Szansę na wygraną straciło już pięcioro  z nich, m.in: Krzysztof Rutkowski, czy Maja Włoszczowska. Teraz na pozostałych uczestników czeka nie lada wyzwanie, ponieważ będą musieli zaprezentować przed jurorami aż dwa układy taneczne. Po Krzysztofie Rutkowskim, Wiesław Nowobilski jest najstarszym uczestnikiem programu. Ostatnio pojawią się spekulacje, że zaczyna mu doskwierać coraz większe zmęczenie. Czy zdecyduje się na odejście programu?

Zobacz wideo Iwona Pavlović zaliczyła wpadkę i wytypowała najlepsze pary "Tańca z Gwiazdami"

Karolina PisarekPisarek odpowiada Iwonie Pavlović. Chyba nie do końca zrozumiała jej przytyk

"Tanie z Gwiazdami". Wiesław Nowobilski zmęczony treningami

Jak donosi źródło Wirtualnej Polski, kierownik ekipy budowlanej "Naszego nowego domu" jest przemęczony przygotowaniami do programu "Taniec z Gwiazdami". Wielogodzinne próby dają mu się mocno we znaki. Media informują, że mężczyźnie z odcinka na odcinek doskwiera coraz większe zmęczenie. 

Wiesiek jest już mocno zmęczony treningami i programem. Nie spodziewał się, że to będzie wymagało od niego, aż tyle energii. Cieszy się, że mógł trochę schudnąć, przeżyć przygodę życia i poznać tylu wspaniałych ludzi, ale powoli zaczyna mu brakować sił do trenowania, zwłaszcza że w najbliższy poniedziałek każda z par zaprezentuje, aż dwa tańce - donosi źródło WP.

Wiesław Nowobilski, Janja Lesar"Nasz nowy dom". Nowobilski stracił dwa palce. Wyznał, co do tego doprowadziło

"Taniec z Gwiazdami". Wiesław Nowobilski nie zamierza dobrowolnie rezygnować z programu

Wiesław Nowobilski za kulisami programu "Taniec z Gwiazdami" nie ukrywał, że gdyby odpadł decyzją widzów i jurorów, nie byłby zrozpaczony. Jednak mimo ogromnego zmęczenia i trudnych treningów zapewnił, że sam pod żadnym względem nie zamierza rezygnować z udziału w tanecznym show. Bardzo docenia wsparcie, jakie otrzymuje od widzów i dzięki temu dalej będzie kontynuować przygodę w programie.

Był przygotowany, że pożegna się z programem w ostatnim odcinku i za kulisami nie ukrywał, że byłaby to dla niego duża ulga. Nie zamierza oczywiście rezygnować, bo bardzo docenia wsparcie widzów i całej produkcji - informuje źródło WP.

Śledzicie losy bohaterów tanecznego show? Premierowy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" już 3 października o godzinie 20:05, na antenie Polsatu

Więcej o: