"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zaskakujące wyznanie Roberta. Naprawdę mu się poszczęściło

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest gwarancją szczęśliwego małżeństwa jedynie dla nielicznych. Aneta i Robert z szóstej edycji programu mogą mówić o szczęściu. Ostatnio jednak uczestnik wyznał coś zaskakującego.

Aneta i Robert Żuchowscy poznali się dzięki udziale w popularnym programie randkowym, emitowanym na stacji TVN. Zaliczają się do niewielkiego grona osób, które dzięki "Ślubowi od pierwszego wejrzenia" odnalazły miłość i szczęście w życiu. Aneta już od samego początku była pewna tej relacji, nie zwlekała ze zmianą pracy i przeprowadzką do rodzinnego miasta męża. Tuż po zakończeniu szóstej edycji programu, para poinformowała, że spodziewają się dziecka. Mieszko urodził się na początku lutego i stał się oczkiem w głowie rodziców. Niedawno jednak Robert w wywiadzie wyznał, że nie myślał o małżeństwie na poważnie, a do programu podchodził z dużym z dystansem. 

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dla Roberta wszystko było żartem?

Uczestnicy programu randkowego teoretycznie powinni być gotowi na zawarcie poważnego związku. Jak się okazuje, dla Roberta z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku to wszystko było tylko żartem, o czym opowiedział w rozmowie z serwisem Party.pl.

Podchodziłem do całego eksperymentu z dystansem, żartem - przyznaje Robert Żuchowski w rozmowie z Party.pl.

Za prawdziwy powód zgłoszenia Robert podaje ciekawość pod względem technicznym.

Bardziej byłem ciekawy, jak to się wszystko odbywa technicznie - opowiada Robert Żuchowski w rozmowie z Party.pl.

Spodziewaliście się takiego wyznania?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zamysł programu

Program, to tak naprawdę eksperyment. Eksperci mają za zadanie sprawdzić, czy są w stanie dobrać dwójkę pasujących do siebie ludzi. Polska edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie ma najlepszych wyników pod względem trwałości zawartych w programie małżeństw. Mimo to cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. 

Robert z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" naprawdę może mówić o szczęściu. Zgłosił się dla żartu, a poznał kobietę, z którą założył rodzinę. Myślicie, że uczestnicy nowej edycji też się szczęśliwie zakochają? Nowy odcinek programu już 27 września o godzinie 21:35, na antenie TVN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.