"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol pokazał zdjęcie sprzed lat. Laura nie była zachwycona

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielił się w mediach społecznośiowych zdjęciem sprzed dziesięciu lat. Mężczyzna zmienił się nie do poznania. Laura nie zareagowała najlepiej.

Zgłaszając się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" uczestnicy mają nadzieję na znalezienie miłości. Jednak partnerzy dobrani przez grono ekspertów nie zawsze decydują się prowadzić wspólne życie. Tak było z Laurą i Karolem, którzy poznali się na planie programu randkowego TVN. Para nie została dopasowana przez ekspertów, ale po rozpadzie małżeństw zaczęli się spotykać i ich miłość rozkwitła. Ostatnio Karol opublikował swoje zdjęcie sprzed dziesięciu lat. Laura szczególnie się nie zachwyciła fotografią.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Joanna Lazar"ŚOPW". Joanna w objęciach partnera. Tą stylizacją musiała przyćmić pannę młodą

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol Maciesz na zdjęciu sprzed lat

Karol Maciesz i Laura Wielich wystąpili razem w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jednak wtedy nie byli jeszcze parą. Karol był mężem Igi, a Laura wyszła za Maćka. Po programie zaczęli ze sobą randkować, tworząc udany związek. Ostatnio pisaliśmy o niesamowitej randce z nadzieją na zaręczyny. Teraz wracamy z dawnymi zdjęciami Karola. Mężczyzna pokazał na Instagramie, jakie wspomnienie  wyświetlił mu Facebook sprzed dziesięciu lat. 

Na zdjęciu widzimy bardzo młodego Karola z kotem. Mężczyzna zmienił się nie do poznania, ale dobre poczucie humoru towarzyszyło mu od zawsze. 

Post, który zamieścił Karol na profilu w mediach społecznościowych wzbudził sporo emocji. Trudno go rozpoznać. Przez dziesięć lat mężczyzna bardzo się zmienił, jego twarz wyraźnie spoważniała. Jednak największą kontrowersję wywołał żartobliwy komentarz Laury, partnerki Karola

Tekst Laury po zobaczeniu tego zdjęcia.... "No powiem ci, że przeszłabym wtedy obojętnie, jakbyś szedł obok na ulicy". Life is brutal - cytuje Karol Maciesz pod zdjęciem na Instagramie.

Fanki miały podobne zdanie. W żartobliwy sposób oceniły urodę młodego Karola.

A jednak czasem wiek ma znaczenie. No teraz zdecydowanie na plus.
Cóż ja mogę dodać... No jakby rozumiem dziewczyny - czytamy w komentarzach.
 

Kasia 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia" Choroba i błędna diagnoza. Sprawdzamy co u Kasi

Jesteście fanami "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Nowy odcinek ósmej edycji programu 27 września o godzinie 21:35 na antenie TVN

Więcej o: