"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pan młody okrutnie ocenił sylwetkę żony. "Końskie nogi". Oburzył widzów

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pozwala odnaleźć miłość, ale wiąże się także z przykrymi sytuacjami. W brytyjskiej edycji programu, uczestnik na kolacji z przyjaciółmi bezlitośnie skomentował wygląd swojej partnerki. Widzowie są rozwścieczeni jego zachowaniem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Program ukazuje się w wielu krajach, również w Wielkiej Brytanii. W eksperymencie uczestnicy biorą ślub z nieznajomą osobą. Para poznaje się dopiero w urzędzie w trakcie składania przysięgi. Widzów najnowszej edycji rozwścieczyło zachowanie pana młodego, który podczas przyjacielskiego spotkania w niestosowny sposób odniósł się do wyglądu swojej partnerki. Jonathan powiedział wprost, że nie chce być z kobietą, która ma za bardzo umięśnione "końskie nogi". 

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

Gemma i Matt. 'Ślub od pierwszego wejrzenia' / 'Married at First Sight' 2022"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pan młody uciekł z podróży pośubnej po jednej kłótni

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Skandaliczne zachowanie pana młodego w brytyjskiej edycji

W najnowszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", pan młody Jonathan Wileman wraz z partnerką Sophią Brown wybrał się na kolację. Do pary dołączyli znajomi małżonkowie, Thomas Hartley i Adrian Anderson. Ich wyrazy twarzy wyglądały na więcej niż zakłopotane, gdy usłyszeli okrutny komentarz Jonathana w stosunku do sylwetki Sophie. Mężczyzna publicznie skrytykował figurę partnerki i zrobił to w bardzo przykry sposób. Widzowie programu, twierdzą, że jego zachowanie było co najmniej dziecinne. 

Nigdy nie chciałem dziewczyny, która byłaby wielka i umięśniona jak nogi kulturysty i miała ciało kulturysty - powiedział Jonathan Wileman.

Dodał, że "osobiście" nie lubi kobiet z "końskimi nogami". Jego partnerka Sophie, mimo sprawionej przykrości i zakłopotania starała się opanować sytuację. Po zwróceniu uwagi przez kobietę, Jonathan oburzył się twierdząc, że partnerka traktuje go protekcjonalnie. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Karol pokazał pierwsze wiadomości z Laurą: Tak zaczyna się ..."Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol pokazał zdjęcia sprzed lat. Nie do poznania

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Brytyjscy widzowie oburzeni zachowaniem Jonathana 

Widzowie od razu zabrali się do komentowania nieprzyjemnej sytuacji w mediach społecznościowych. Fani nie szczędzili krytyki mężczyźnie z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", za okrutny komentarz w stosunku do partnerki. 

Szczerze, po prostu przestań! - komentują widzowie w mediach społecznościowych.
Och Jonathan, jakie to rozczarowujące - komentują widzowie programu w mediach społecznościowych.

Myślicie, że Jonathan i Sophie do siebie pasują?

Więcej o: