Rafał Olczak wyleciał ze "Ślub od pierwszego wejrzenia". Teraz komentuje. To nie wszystko

Rafał Olczak nie wystąpi w roli eksperta w ósmym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Produkcja show przemontowała wszystkie odcinki z jego udziałem. Psycholog odniósł się do decyzji stacji.

6 września na platformie Player.pl miał się pojawić przedpremierowo pierwszy odcinek ósmego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazało się jednak, że ze względu na decyzję o usunięciu Rafała Olszaka z grona ekspertów, cały materiał musiał zostać przemontowany. Nowa edycja zadebiutuje więc tydzień później. Jeszcze niedawno psycholog zaprzeczał medialnym doniesieniom. Kiedy jednak stacja TVN oficjalnie potwierdziła zakończenie współpracy, kontrowersyjny ekspert pokusił się o komentarz. Jak zareagował?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Rafał Olczak zamieścił wymowny wpis. "Sława nie była gotowa na mnie"

W poniedziałek, 5 września, krążące od kilku dni pogłoski zostały oficjalnie potwierdzone. Rafał Olczak, który zasłynął z kontrowersyjnych poglądów, został usunięty z programu. Producenci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili przesunąć prapremierę nowej edycji, aby przemontować odcinki z jego udziałem. Na Instagramie psychologa pojawiły się wpisy, w których odniósł się do decyzji produkcji.

Nie omija mnie zjawisko hejtu i zniesławiania osób zaangażowanych w produkcje telewizyjne. Z przyczyn prawnych w tej chwili nie rozwinę tego wątku, licząc jednocześnie na to, że zachowacie zdrowy dystans względem rozmaitych publikacji na mój temat - zaapelował.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Rafał Olczak reaguje na decyzję produkcji'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Rafał Olczak reaguje na decyzję produkcji Instagram/ ocalsiebie

Olczak opublikował też kilka postów na InstaStories. Nawiązał w nich do wywiadu, którego jakiś czas temu udzielił portalowi cozatydzien.tvn.pl.

Pytano mnie, czy jestem gotowy na blaski i cienie sławy. Okazało się, że to sława nie była gotowa na mnie - podsumował.

Dodał też, że nie najlepiej czuł się na planie show.

W wywiadzie pytano mnie, jak czułem się przed kamerami. Doznawałem dysocjacji, czyli utraty prawidłowej integracji między wspomnieniami a poczuciem własnej tożsamości i kontrolą własnego ciała, jakby to nie działo się naprawdę - napisał.

Żałujecie, że Rafał Olczak nie wystąpi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Więcej zdjęć byłego eksperta show znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.