"Love Island" i "Hotel Paradise". Kiedy premiera nowych sezonów programów?

"Love Island" i "Hotel Paradise" to niekwestionowane hity telewizji. Kiedy możemy spodziewać się premiery nowych sezonów show?

"Love Island" i "Hotel Paradise" cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Wszystkie sezony matrymonialnych programów przyciągają przed telewizory widzów, którzy z zaciekawieniem śledzą losy ulubionych bohaterów. Kiedy zatem możemy spodziewać się premiery nowych sezonów formatów stacji TVN7 i Polsat?

Zobacz wideo Najdziwniejsze plotki, najlepsze piosenki na urodziny i najciekawsza osoba do wspólnej kawy [Urodziny Plotek.pl]

Kiedy premiera szóstego sezonu "Love Island"?

Produkcja Polsatu zapewnia, że szósty sezon "Love Island" będzie najgorętszym, a single na długo zapadną w pamięci widzów. W mediach społecznościowych już zaczęły się ukazywać materiały zapowiadające nadchodzącą odsłonę hitu. Niedawno poznaliśmy pierwsze uczestniczki i uczestników, którzy zamieszkają w hiszpańskiej willi i powalczą o miłość oraz pieniądze. Nie brakuje niespodzianek i połączeń z bohaterami poprzednich edycji. Kiedy zatem premiera nowego "Love Island"? Szósta odsłona show zadebiutuje w poniedziałek, 29 sierpnia na antenie Polsatu. 

 

Kiedy premiera szóstego sezonu "Hotel Paradise"?

"Hotel Paradise" emitowany jest w stacji TVN7 od 2020 roku i - podobnie jak "Love Island" - doczekał się już pięciu edycji. Zwycięzcami ostatniego sezonu zostali Wiktoria i Sevag. Szósta edycja programu nagrywana była już kilka miesięcy temu - uczestnicy po raz drugi zamieszkali w rajskim hotelu w Panamie. Kiedy premiera nowego sezonu "Hotel Paradise"? Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 29 sierpnia o godzinie 20.30 w stacji TVN7. Finał show odbędzie się najprawdopodobniej na przełomie listopada i grudnia 2022 roku.

 

Na który z programów czekacie najbardziej? 

Więcej o: