"Love Island". Znamy uczestniczki szóstej edycji. Mamy influencerkę i byłą mieszkankę Dubaju

Na Instagramie "Love Island" właśnie ukazały się zdjęcia pierwszych uczestniczek szóstego sezonu. Wiadomo, czym się zajmują i czego szukają w programie.

W poniedziałek 29 sierpnia o 22.10 rusza szósta edycja randkowego show Polsatu"Love Island". Produkcja zapewnia, że ten sezon będzie najgorętszym, a single namieszają w willi. W mediach społecznościowych zaczęły się ukazywać pierwsze materiały zapowiadające nadchodzącą odsłonę. Właśnie poznaliśmy uczestniczki.

Zobacz wideo Igor i Magda z "Love Island" mieli kryzys? Zdradzili, czy będzie ślub

Angelika Jakubowska, Aneta Kręglicka, Marzena CieślikTytuł Miss Polonia otworzył im drzwi do kariery. Tak potoczyły się ich losy

"Love Island". Poznaliśmy uczestniczki. Co wiemy o Inez?

Inez Sadkowska to 28-latka, która na co dzień mieszka w Białymstoku. Nowa uczestniczka show uwielbia tańczyć, a zawodowo jest instruktorką. Ukończyła psychologię, a w programie będzie się starała znaleźć mężczyznę marzeń. 

 

Karolina

Karolina Radziszewska pochodzi z Wrocławia, jednak od kilku lat nie mieszka w Polsce. Była w Dubaju, a od niedawna można ją spotkać na ulicach Londynu. Obecnie uczestniczka show pracuje nad otwarciem własnego biznesu. Jej największą wadą jest spóźnialstwo, a w programie szuka mężczyzny, przy którym będzie się mogła poczuć delikatnie i kobieco. 

 

Weronika 

Weronika Piątek to influencerka, którą w mediach społecznościowych obserwuje niemal 100 tysięcy fanów. Od niedawna pasjonuje się sztukami walki i występuje na galach freak fightowych. Na Wyspie Miłości pojawiła się, ponieważ w końcu pokochała siebie i wie, że będzie mogła oddać serce komuś innemu. Jej ideałem jest niebieskooki brunet z poczuciem humoru. 

 

Wiktoria 

Wiktoria Reglińska to 21-letnia romantyczka, która w programie poszuka opiekuńczego partnera, który zaangażuje się w relację. Obecnie studiuje International Business w Rumii i skupia na rozwoju osobistym. Uczestniczka w wolnych chwilach czyta, a do udziału w show zachęciła ją mama, która jest wielką fanką programu.

 

Zobacz też: "Love Island". Wielkie zmiany w castingu uczestników. Widzowie apelowali o to od dawna

Laura Sieka urodziłaLaura z "Love Island" urodziła, a jej córka zaraz została zabrana na operację

Więcej o: