"Love Island". Znamy uczestniczki szóstej edycji. Mamy influencerkę i byłą mieszkankę Dubaju

Na Instagramie "Love Island" właśnie ukazały się zdjęcia pierwszych uczestniczek szóstego sezonu. Wiadomo, czym się zajmują i czego szukają w programie.

W poniedziałek 29 sierpnia o 22.10 rusza szósta edycja randkowego show Polsatu"Love Island". Produkcja zapewnia, że ten sezon będzie najgorętszym, a single namieszają w willi. W mediach społecznościowych zaczęły się ukazywać pierwsze materiały zapowiadające nadchodzącą odsłonę. Właśnie poznaliśmy uczestniczki.

Zobacz wideo Igor i Magda z "Love Island" mieli kryzys? Zdradzili, czy będzie ślub

"Love Island". Poznaliśmy uczestniczki. Co wiemy o Inez?

Inez Sadkowska to 28-latka, która na co dzień mieszka w Białymstoku. Nowa uczestniczka show uwielbia tańczyć, a zawodowo jest instruktorką. Ukończyła psychologię, a w programie będzie się starała znaleźć mężczyznę marzeń. 

 

Karolina

Karolina Radziszewska pochodzi z Wrocławia, jednak od kilku lat nie mieszka w Polsce. Była w Dubaju, a od niedawna można ją spotkać na ulicach Londynu. Obecnie uczestniczka show pracuje nad otwarciem własnego biznesu. Jej największą wadą jest spóźnialstwo, a w programie szuka mężczyzny, przy którym będzie się mogła poczuć delikatnie i kobieco. 

 

Weronika 

Weronika Piątek to influencerka, którą w mediach społecznościowych obserwuje niemal 100 tysięcy fanów. Od niedawna pasjonuje się sztukami walki i występuje na galach freak fightowych. Na Wyspie Miłości pojawiła się, ponieważ w końcu pokochała siebie i wie, że będzie mogła oddać serce komuś innemu. Jej ideałem jest niebieskooki brunet z poczuciem humoru. 

 

Wiktoria 

Wiktoria Reglińska to 21-letnia romantyczka, która w programie poszuka opiekuńczego partnera, który zaangażuje się w relację. Obecnie studiuje International Business w Rumii i skupia na rozwoju osobistym. Uczestniczka w wolnych chwilach czyta, a do udziału w show zachęciła ją mama, która jest wielką fanką programu.

 

Zobacz też: "Love Island". Wielkie zmiany w castingu uczestników. Widzowie apelowali o to od dawna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.