"Love Island". Znamy uczestników szóstej edycji. Jeden z nich spotykał się z Laurą

"Love Island". Szósta edycja programu już za pasem. Przedstawiamy uczestników kolejnego sezonu matrymonialnego hitu Polsatu.

W poniedziałek 29 sierpnia na antenie Polsatu zadebiutuje szósta odsłona "Love Island". Produkcja zapewnia, że ten sezon będzie najgorętszym, a single na długo zapadną w pamięci widzów. W mediach społecznościowych już zaczęły się ukazywać materiały zapowiadające nadchodzącą odsłonę. Niedawno poznaliśmy pierwsze uczestniczki, które zamieszkają w hiszpańskiej willi i powalczą o miłość oraz pieniądze. Teraz przyszedł czas na przedstawicieli płci męskiej. Poznajcie ich bliżej i zobaczcie zdjęcia panów. 

Zobacz wideo Najdziwniejsze plotki, najlepsze piosenki na urodziny i najciekawsza osoba do wspólnej kawy [Urodziny Plotek.pl]

"Love Island". Uczestnicy szóstej edycji. Kim jest Kuba Grabarek?

Kuba Grabarek ma 22 lata, jest z Poznania i pracuje w nieruchomościach. Ma za sobą trudny okres w życiu - miał nowotwór. Mężczyzna był w związku z Laurą Zawadzką z czwartej serii "Love Island". 

 

"Love Island". Uczestnicy szóstej edycji. Kim jest Paweł Hys?

Paweł Hys ma 25 lat i pochodzi z Bydgoszczy. Mężczyzna prowadzi swój własny biznes. Kocha sport, jest towarzyski i rozrywkowy.

Szuka inteligentnej, otwartej partnerki, która na stałe zagości w jego sercu i założy z nim rodzinę. Autorytetami w miłości są rodzice i taki związek jest dla niego wzorem do naśladowania - czytamy na stronie programu.
 

"Love Island". Uczestnicy szóstej edycji. Kim jest Mateusz Górski?

29-letni Mateusz Górski jest właścicielem pizzerii w okolicach Poznania. Zagrał również w kilku produkcjach telewizyjnych, pisze i nagrywa piosenki, a od czterech lat szykuje się do walk MMA.

 

"Love Island". Uczestnicy szóstej edycji. Kim jest Kamil Rybak?

32-letni Kamil Rybak z Warszawy zajmuje się na co dzień wykańczaniem wnętrz. Jest zdecydowanym i pewnym siebie mężczyzną.

Marzy, by wybranka serca była poukładana z otwartą głową, miała już na koncie jakieś życiowe doświadczenie. Zwykle są to kobiety 25+ - czytamy w jego wizytówce na stronie.
 

"Love Island". Uczestnicy szóstej edycji. Kim jest Sebastian Kalinowski?

Sebastian Kalinowski to 26-letni trener personalny z Gdańska. Ostatni rok spędził na Bali, skąd nagrywał filmiki na swój kanał na YouTubie. Jak czytamy na stronie, mężczyzna jest stały w uczuciach, a jego ostatni związek trwał sześć lat. 

 

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Agora SA