Martyna Końca ślubne show stacji TVN zakończyła rozwodem. Jej relacja z Przemkiem okazała się totalną porażką ekspertów. Ona chciała poważnego związku, on wiecznie się wygłupiał i testował cierpliwość dziewczyny.
Kilka miesięcy po zakończeniu programu znalazła jednak upragnioną miłość. W 2019 roku przyznała, że jest w szczęśliwym związku. Wygląda na to, że relacja przetrwała próbę czasu, bo kilka miesięcy temu Martyna ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Kobieta jest już w zaawansowanej ciąży i w ostatnim momencie znalazła chwilę na upamiętnienie tego wyjątkowego czasu.
Martyna Końca ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wkrótce urodzi syna. Jak sama przyznała, jest ciągle zajęta i do tej pory nie znalazła chwili na ciążową sesję. To już ostatni dzwonek, bo wkrótce na świecie pojawi się dziecko. Martyna skorzystała z pomocy siostry, która jest fotografką - uwieczniła ostatnie momenty z ciążowym brzuchem. Na zdjęciach pozowała boso. W długiej, białej sukience stała na drodze otoczonej drzewami.
Już myślałam, ze nie uda się zrobić sesji z brzuszkiem, ciągle coś, człowiek zabiegany, ale udało się. Razem z moją siostrą, która jest fotografem, cyknęłyśmy trochę ujęć. I jak wam się podobają pierwsze efekty? - napisała w opisie zdjęcia.
Martyna nie musiała czekać długo na odpowiedź. Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Trudno się dziwić, sesja wyszła pięknie.
Jedna z najpiękniejszych sesji ciążowych, jakie widziałam.
Ślicznie, pamiątka na całe życie.
Przepiękne! Kwintesencja kobiecości - czytamy w komentarzach.
Jak wam się podoba?
Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.
Aukcja Musiała na WOŚP z niespodziewanym finałem. Zszokowany aktor zabrał głos
Grafolożka wzięła pod lupę podpisy Nawrockich. Takie ma wnioski. "Silny kręgosłup wartości"
Natalia Kukulska pokazała zdjęcie córki. 20-latka to kopia Anny Jantar
Internauci oburzeni wpisem Chorosińskiej o Owsiaku. "Milczenie jest złotem"
Rozenek szybko wyleciała ze śniadaniówki, o której marzyła. Hładki ma teorię. "Problem polegał na tym..."
Już wiadomo, dlaczego Nawrocki nie wspiera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prawda wyszła na jaw
Hładki nie ma wątpliwości. Tak ocenił postawę Anny Wendzikowskiej ws. mobbingu
Małysz wspiera WOŚP. Rok temu zagotował się, gdy usłyszał, co o nim napisali dziennikarze
Mateusz Hładki doświadczył ciężkich chwil w trakcie pracy w TVN. "Mobbing w białych rękawiczkach"