"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek był zaręczony. Jak jest teraz? Fani mają trop

Bandziorek zniknął z programu "Chłopaki do wzięcia" kilka miesięcy temu, ale dociekliwi widzowie dotarli do informacji na na temat tego, jak potoczyły się jego dalsze losy. Poślubił Danusię?

Więcej na temat programu "Chłopaki do wzięcia" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

"Chłopaki do wzięcia", to program, który debiutował na antenie Polsat Play dziesięć lat temu. Historie kawalerów z prowincji podbiły serca widzów, a ulubieni bohaterowie zyskali w pewnych kręgach ogromną popularność. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych chłopaków jest Bandziorek, czyli Krzysztof Dzierżonowski. Mieszkaniec małej wioski pojawiał się w programie od pierwszych sezonów, jednak kilka miesięcy temu zrezygnował z realizowania kolejnych epizodów. Co u niego słychać?

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak komentuje odejście Edwarda Miszczaka z TVN-u

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek rozstał się z narzeczoną, ale nie na długo. Byli widziani w Szczytnie

Wnikliwi internauci udzielający się na grupie zrzeszającej miłośników "Chłopaków do wzięcia" donoszą, że Bandziorek ma za sobą bardzo ciężkie chwile. Kryzys przeżywał jego związek z Danusią, której oświadczył się w ubiegłym roku. Narzeczona Dzierżonowskiego przyznała w mediach społecznościowych, że jej związek należy już do przeszłości, ale była to chyba deklaracja przesadzona. Para była bowiem widziana na romantycznej randce w Szczytnie, prawdopodobnie więc udało się pokonać problemy.

Krzysztof Dzierżonowski po wyjściu z więzienia zamieszkał w małej miejscowości znajdującej się w województwie warmińsko-mazurskim - to tam udało mu się poznać ukochaną. Fani programu donoszą, że Bandziorek nadal żyje na północnym-wschodzie Polski.

Przypomnijmy, że w ostatnich epizodach wszystko wskazywało na to, że Bandziorek w końcu odnalazł spokojny ląd. Oświadczył się ukochanej Danusi, jego życie powoli się stabilizowało, a z twarzy nie znikał uśmiech. Miejmy nadzieję, że dobra passa trwa nadal.

Więcej o: