"Królowe życia". Pojawiła się nowa uczestniczka. Zawód? Wywołał spore zamieszanie

W "Królowych życia" pojawiła się nowa uczestniczka, która od razu zwróciła na siebie uwagę widzów. Na czym się dorobiła? Jej praca wywołała niemałe zaskoczenie, gdyż na co dzień zajmuje się usługami dla zmarłych.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Program "Królowe życia" cieszy się niesłabnącą popularnością, mimo kontrowersji, jakie wzbudza. Nie tak dawno w atmosferze skandalu produkcję opuścił Megakot, a ostatnio na ekranach nie można już zobaczyć Aleksandry. Producenci dbają jednak o to, by fani formatu się nie nudzili, a co jakiś czas pojawiają się nowe twarze. Tym razem do ekipy dołącza Julia von Stein z Tarnowa, która odróżnia się na tle innych uczestników - jest dziedziczką pogrzebowego biznesu.

Janice Dickinson i Heidi MontagKhloe Kardashian musiała rozpuszczać botoks, a Blance Lipińskiej zwisa skóra

"Królowe życia". Pojawiła się nowa uczestniczka. Ma nietypowy zawód

Julia von Stein, bo tak nazywa siebie "nowa królowa" mieszka i pracuje w Tarnowie. Jej rodzice prowadzą dom pogrzebowy. Widzowie zajrzą za kulisy i zobaczą, co na co dzień robi uczestniczka. Zazwyczaj więcej czasu spędza wśród zmarłych niż żywych.

Jej uroda anioła niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Pochodzi z zamożnej rodziny, ale nie jest rozkapryszoną księżniczką. (...) Do jej obowiązków należą projektowanie trumien i malowanie zwłok. Choć ona i jej rodzice żyją w świecie zmarłych, to wszyscy są pasjonatami życia - można dowiedzieć się z zapowiedzi nowej uczestniczki.

W programie widzowie poznają także jej rodzinę. W zwiastunie najnowszego odcinka widać, że emocji nie zabraknie. Dojdzie też do sprzeczek i wymiany zdań. Projektantka trumien ma silną więź m.in. z babcią, która także pojawi się na ekranie. Julia sama siebie szumnie zapowiedziała.

Już oficjalnie, mogę się wam pochwalić, moim kolejnym sukcesem. Tym razem jest to współpraca z TVN Grupa Discovery dla stacji TTV. Nowa królowa, nowa jakość, nowe doznania... Pozdrawia królowa życia i śmierci - napisała na Instagramie.
 

Edward Kubacki 'Sanatorium miłości 3'"Sanatorium miłości". Edward rozstał się z partnerką. "Powiedziałem kilka głupstw"

Makijażystka zwłok ma także sławnych znajomych. Przyjaźni się z Honoratą Skarbek i Klaudią Halejcio, u której bawiła się na baby shower. Wielu internautów już oceniło, że nowa uczestniczka "zapowiada się ciekawie". Pierwszy odcinek z jej udziałem będzie można obejrzeć w piątek 20 maja.

Więcej o: