"M jak miłość". Już wkrótce finałowy odcinek sezonu. Magda w odwecie znajdzie sobie kochanka?

W 1665. odcinku "M jak miłość" w życiu Magdy pojawi się nowy mężczyzna. Czy małżeństwo Budzyńskich ma jeszcze szansę na przetrwanie? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych polskich seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Finał sezonu "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami. Wiosenna odsłona serialu obfitowała w niespodziewane zwroty akcji. Przed wakacjami widzów czeka jednak jeszcze więcej emocji. Scenarzyści zadbali, aby fani nie mogli doczekać się jesiennej odsłony hitu. Co wydarzy się w ostatnim odcinku?

'Złotopolscy'. Tak wyglądają główni aktorzy po latachZobaczcie, jak zmienili się aktorzy "Złotopolskich". To już 25 lat od premiery

"M jak miłość". Co wydarzy się w finale sezonu?

Odcinek 1665. będzie ostatnim wyemitowanym przed wakacyjną przerwą. Magda (Anna Mucha) nadal nie dowiedziała się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Budzyński podczas wyjazdu na konferencję spędził noc z piękną prawniczką, Julią (Marta Chodorowska). W życiu Magdy również pojawi się ktoś nowy. Kinga (Katarzyna Cichopek) postanowi namówić przyjaciółkę na wspólne wyjście na siłownię. Podczas ćwiczeń poznają przystojnego Michała (Bartosz Waga), którego mylnie wezmą za trenera osobistego. Mężczyzna wybaczy im jednak drobną pomyłkę, tym bardziej że od początku będzie zainteresowany Magdą. Czy między tą dwójką wydarzy się coś więcej?

Bartosz Waga, który dołączył do obsady "M jak miłość", już wcześniej pojawił się w serialu. Kilka lat temu zagrał byłego chłopaka Ali (Olga Frycz). Aktor ma też na koncie występy w wielu innych popularnych produkcjach. Wcielił się w rolę kardiologa Wojciecha Jarosza w "Szpitalu", mogliśmy go zobaczyć także "Przyjaciółkach" i "Klanie".

Karolina PajączkowskaPajączkowska pozuje w kamizelce kuloodpornej. "Lans zamiast bezpieczeństwa"

Finałowy odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 31 maja o godz. 20:55 na antenie TVP2.

Więcej o: