"Sanatorium miłości". Ile lat mają kuracjusze? Wiek pań w ostatniej edycji budził kontrowersje

"Sanatorium miłości" to program, który widzowie TVP uwielbiają. Kuracjusze, pod okiem Marty Manowskiej, szukają prawdziwego uczucia. Z założenia program przeznaczony jest dla seniorów. Ile mają lat uczestnicy ostatniej edycji?

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Program "Sanatorium miłości" przyciąga przed telewizory stałe grono wiernych widzów. W ostatniej edycji programu wybór uczestników i uczestniczek budził jednak pewne kontrowersje. Format powstał z myślą o osobach starszych. Widzowie zastanawiali się więc, ile lat mają osoby, których losy śledzą na ekranie.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

"Sanatorium miłości". Wiek uczestników wzbudzał kontrowersje

W czwartym sezonie show mogliśmy zobaczyć uczestniczki żyjące na co dzień w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. Nie wszystkim widzom to odpowiadało. Panie wyglądały kwitnąco, dlatego pojawiły się pytania o ich wiek. Czy to faktycznie już seniorki?

Program cieszy się ogromną popularnością, a producenci tym razem musieli wybrać grono uczestników z ponad tysiąca chętnych. Czy zadbali o to, żeby ich wiek był adekwatny do nazwy show? Wygląda na to, że tak, chociaż ekipa programu jasno dowodzi, że wiek to tylko liczba.

Sanatorium miłości 4"Sanatorium miłości". Wielki finał za nami! Znamy Króla i Królową Turnusu

Anna z Olsztyna ma 62 lata, a Piotr z Siemianowic Śląskich 65. Mariola, mieszkająca w New Jersey wygląda bardzo młodo, jednak metrycznie jest rówieśniczką Piotra. Andrzej z Warszawy, któremu charakteru dodają liczne tatuaże, także ma 65 lat. Sporo starszy jest Roman z Gdańska - ma już 73 lata. Natalia z Głogowa ma już 64 lata, chociaż widzom trudno było w to uwierzyć. Młodsza od niej jest Mariola z Berlina. Seniorka liczy sobie 62 lata.

Bardzo statecznie w programie prezentowała się Zofia z Łomży. Kobieta ma 67 lat. Natomiast Monika ze Szczecina to 65-latka.

Piotr z Piaseczna w programie znalazł powody do szybszego bicia serca. Mężczyzna ma 63 lata. Andrzej z Tomaszowa Mazowieckiego ma natomiast 67 lat. Nieco młodszy jest Marek z Gdyni - ma 66 lat.

Więcej o: