Ćwierćfinał "Mask Singer". Widzowie zdemaskowali Deszcz. Na pewno? My wiemy nieco więcej

Już w sobotę poznamy uczestników, którzy przejdą do półfinału programu "Mask Singer". Zanim jednak to nastąpi, mamy dla was kolejną wskazówkę.

Więcej o programach rozrywkowych przeczytasz na Gazeta.pl >>>

Program "Mask Singer" powoli zmierza ku końcowi. Już 23 kwietnia na antenie TVN zostanie wyemitowany ćwierćfinał rozrywkowego formatu. Pierwsza edycja wzbudziła ogromne zainteresowanie i wcale nie mniej emocji. Przypomnijmy, że do tej pory maskę zdjęli: Dorota Gardias, Qczaj, Barbara Kurdej-Szatan, Grzegorz Skawiński, Mateusz Banasiuk, Stefano Terrazzino oraz Daria Ładocha. Dobór gwiazd jest bardzo różnorodny, ale jesteście ciekawi, kto skrywa się pod przebraniem Deszczu? Bo my bardzo!

Ćwierćfinał "Mask Singer". Widzowie zdemaskowali Deszcz. Na pewno? My wiemy nieco więcej

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy widzów, którzy twierdzą, że już dawno udało im się zdemaskować Deszcz. Fani programu uważają, że pod barwnym przebraniem skrywa się nie kto inny, a sama Natasza Urbańska.

Głos Nataszy Urbańskiej.
Natasza Urbańska, bo dwa razy była w eliminacjach do Eurowizji i chodziła do klubu Legii w dzieciństwie.
Natasza Urbańska na 100% - piszą pewni swojej tezy.

Plotek dotarł do ważnych wskazówek, które mogą potwierdzić lub obalić tę tezę. Co takiego ma do powiedzenia Deszcz?

Bo ja cały czas jestem na fali, a pierwsza, która mnie wysoko wyniosła przypłynęła z Litwy. I wtedy też dzięki mojej fryzurze zarobiłam swoje pierwsze, duże pieniądze - podpowiada.

Co myślicie o tym tropie? Kojarzycie, aby Natasza Urbańska miała z nim coś wspólnego? To jednak nie wszystko, co Deszcz chce przekazać. Resztę wskazówki obejrzycie tutaj:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.