"Milionerzy". Pytanie o niedźwiedzia himalajskiego zaskoczyło uczestnika. Pan Łukasz postanowił zaryzykować

W 540. odcinku "Milionerów" pan Łukasz został zapytany o niedźwiedzia himalajskiego. Uczestnik zagrał bardzo odważnie. Czy ryzyko się opłaciło?

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

W 540. odcinku "Milionerów" grę kontynuowała pani Klaudia Sornat z Kielc. Do tej pory kobieta zdobyła jedynie gwarantowany tysiąc złotych, a wykorzystała już dwa koła ratunkowe. Uczestniczka szybko jednak pożegnała się z programem, a szansę na zdobycie miliona dostała szóstka nowych kandydatów. Eliminacje zwyciężył pan Łukasz Lewczuk z Wrocławia i mógł zasiąść w fotelu naprzeciw Huberta Urbańskiego. Mężczyzna został zaskoczony pytaniem o niedźwiedzia himalajskiego.

"Milionerzy". Niedźwiedź himalajski ma czarne futro z  charakterystyczną białą plamą na piersi, która kształtem przypomina:

A. niedźwiedzia na dwóch łapach

B. półksiężyc

C. kometę

D. płatek śniegu

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o niedźwiedzia himalajskiego:

Uczestnik nie znał prawidłowej odpowiedzi, postanowił jednak zaufać intuicji. Po chwili namysłu zaznaczył wariant D, który okazał się błędny. Poprawna odpowiedź to B. - półksiężyc.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 535. odcinku "Milionerów" pan Maciej usłyszał pytanie za milion złotych. Dotyczyło ono geografii. Uczestnik nie znał jednak odpowiedzi i postanowił zrezygnować z gry. Studio programu opuścił bogatszy o 500 tysięcy złotych.

Z kolei w odcinku 536. pani Gabriela musiała zmierzyć się z pytaniem z dziedziny literatury. Uczestniczka widocznie nie czytała "Miłości w czasach zarazy" i zaznaczyła błędną odpowiedź. Grę zakończyła z gwarantowanym tysiącem.

Sporo trudności sprawiło też pytanie o "Panią Twardowską", które padło w 523. odcinku. Pan Marek postanowił zaryzykować i dzięki odważnej grze kontynuował walkę o milion złotych.

Więcej o: