"Milionerzy". "Miłość w czasach zarazy" pokonała uczestniczkę. Zaryzykowała

W najnowszym odcinku programu "Milionerzy" padło pytanie dotyczące książki "Miłość w czasach zarazy". Niestety uczestniczka nie znała odpowiedzi i postanowiła strzelać. Dobra decyzja?

Więcej informacji na temat popularnych programów znajdziesz na Gazeta.pl.

W 536. odcinku programu "Milionerzy" kolejni uczestnicy dostali szansę na zdobycie głównej nagrody. Każdego od miliona złotych dzieli tylko 12 poprawnych odpowiedzi na zadawane pytania. Niezmienne są też trzy koła ratunkowe, z których mogą skorzystać uczestnicy: pół na pół, pytanie do publiczności oraz telefon do przyjaciela. W show nie wystarczy jedynie wiedza, bo sprawy komplikują się, gdy w grę wchodzą duże emocje. Tym razem eliminacje zwyciężyła pani Gabriela z Rzeszowa. Początkowo radziła sobie całkiem dobrze, ale problemy przysporzyło jej pytanie za 40 tysięcy złotych. 

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

"Milionerzy". Pytanie za 40 tysięcy złotych

Jaka choroba jest tłem powieści Gabriela Garcii Marqueza "Miłość w czasach zarazy"?

A. dżuma

B. czarna ospa

C. wietrzna ospa

D. cholera

Pani Gabriela nie znała odpowiedzi na to pytanie. Początkowo chciała wykorzystać jedno z kół ratunkowych i poprosić o pomoc publiczność. Hubert Urbański zasugerował jej jednak, żeby zaryzykowała. Kobieta poprosiła więc o ostateczne zaznaczenie odpowiedzi A. Prawidłowa odpowiedź na to pytanie to jednak D. Uczestniczka odpadła więc z programu i musiała zadowolić się gwarantowanym tysiącem złotych. 

W poprzednim odcinku show padło pytanie za milion złotych. O główną nagrodę walczył Pan Maciej z Warszawy. Uczestnik świetnie radził sobie w programie i jego wiedza była naprawdę imponująca. Ostatnie pytanie brzmiało następująco:

Skąd najdalej jest do Końca Świata znanego też jako Głuszyna-Podlas w Wielkopolskiem?

A. z Nieba w Świętokrzyskiem

B. z Czyśćca w Wielkopolskiem

C. z Piekła w Pomorskiem

D. z Raju w Łódzkiem

Pan Maciej zastanawiał się nad odpowiedzią i postanowił wykorzystać ostatnie koło ratunkowe. Zadzwonił do swojego znajomego, ale niestety ten nie znał odpowiedzi na pytanie. Ostatecznie uczestnik postanowił wycofać się z gry, zdobywając imponującą kwotę 500 tysięcy złotych. Okazało się, że C. to była prawidłowa odpowiedź na pytanie. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA