"Milionerzy". Hubert Urbański zapytał o słynną peruwiańską śpiewaczkę. Pani Marta zaufała intuicji

Pani Martazostała zapytana o peruwiańską śpiewaczkę. Uczestniczka długo zastanawiała się nad odpowiedzią. W końcu jednak postanowiła zaryzykować.

 Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Interaktywna sukienka" Doroty Gardias wprawiła fanów w osłupienie!

W 533. odcinku "Milionerów" o szansę zdobycie miliona walczyła szóstka nowych kandydatów. Eliminacje zwyciężyła pani Marta Korczak-Ziołkowska i mogła zasiąść w fotelu naprzeciw Huberta Urbańskiego. Uczestniczka świetnie sobie radziła, trudności pojawiły się dopiero przy pytaniu o 20 tysięcy złotych. Kobieta postanowiła zaufać intuicji i zaryzykowała.

Hubert Urbański - 'Milionerzy'"Milionerzy". Który dziewiętnastowieczny poeta to kobieta?

"Milionerzy". Yma Sumac to:

A. octowe drzewo

B. antropofit

C. przyprawa kuchni arabskiej

D. Słowik Andów

'Milionerzy' odc. 532"Milionerzy". Uczeń nosi keplik, a mistrz cylinder. W jakim fachu?

 "Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o Yma Sumac:

Uczestniczka długo zastanawiała się nad odpowiedzią. W końcu pani Martyna zaznaczyła wariant "C", który niestety okazał się błędny. Kobieta zakończyła grę z gwarantowanym tysiącem złotych. Prawidłowym wyborem było "D". Yma Sumac była słynną peruwiańską śpiewaczką.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 527. odcinku "Milionerów" pani Patrycja usłyszała pytanie lingwistyczne. Uczestniczka postawiła na łut szczęścia i zaryzykowała. Niestety, zaznaczona odpowiedź okazała się błędna i kobieta zakończyła grę z gwarantowaną sumą 40 tys. złotych.

Z kolei pani Joanna w odcinku 518. została zapytana o Wigierski Park Narodowy. Uczestniczka wybrała niestety błędną odpowiedź i wygrała jedynie gwarantowany tysiąc złotych.

Sporo trudności sprawiło też pytanie o "Panią Twardowską". Pan Marek postanowił zaryzykować duże pieniądze. Dzięki odważnej grze uczestnik kontynuował walkę o milion złotych.

Więcej o: