"Rolnik szuka żony". Ciążowa sesja Marty Paszkin. Fani oniemieli. "Nie można się napatrzeć"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny już wkrótce powitają na świecie syna. Przyszła mama pochwaliła się na Instagramie ciążowymi fotografiami. Na zdjęciach pozuje razem z ukochanym.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". W marcu zakochani stanęli na ślubnym kobiercu, a już wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko. Ostatnio uczestniczka hitu TVP pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z ciążowej sesji.

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pochwaliła się efektami ciążowej sesji

Na Instagramie Marty Paszkin pojawiły się zdjęcia z ciążowej sesji w pięknej scenerii. Na fotografiach przyszłej mamie towarzyszy ukochany mąż. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zdradziła przy okazji, że zawsze chciała mieć więcej niż jedno dziecko. W przeszłości obawiała się jednak, że to marzenie się nie spełni.

Stefanię urodziłam, mając 27 lat, teraz mam 35 lat. Zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko, ale przez te osiem lat przerwy między jednym a drugim (i życiowymi zawirowaniami…) momentami, wątpiłam, że jeszcze kiedyś zostanę mamą. Okazuje się, że niepotrzebnie - napisała pod postem żona Pawła.
 
 

Fani byli zachwyceni efektami sesji. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komplementów.

Pięknie, Marta. Ciąża ci służy.
Marta, pięknie wyglądasz! Cieszę się twoim szczęściem i nie ukrywam, że troszeczkę zazdroszczę.
Piękne zdjęcia. Nie można się napatrzeć na wasze szczęście - zachwycali się fani.

Przyszli rodzice zdradzili, że ich syn przyjdzie na świat już w czerwcu. Wyjawili także, że chłopiec będzie nosił imiona Adam Konrad.

Więcej o:
Copyright © Agora SA