"Milionerzy". Jaki kolor języka ma żyrafa? Uczestnik potrzebował koła już przy drugim pytaniu

W 537. odcinku "Milionerów" uczestnika zaskoczyło pytanie o to, jaki kolor języka ma żyrafa? Uczestnik żartował, że po tym występie stanie się pośmiewiskiem. Nie zgadniecie, co zrobił Hubert Urbański.

Więcej na temat "Milionerów" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

W 537. odcinku "Milionerów" mieliśmy okazje przyglądać się grze pana Marka. Uczestnika od miliona dzieliło 12 pytań, ale schody zaczęły się już na początku rozgrywki. Mężczyzna zastanawiał się nad pytaniem z kategorii zoologii.

"Milionerzy". Pytanie: Jaki kolor języka ma żyrafa?

  • A. biały
  • B. fioletowo-czarny
  • C. złotawy
  • D. jasnozielony

Uczestnik wydawał się zaskoczony pytaniem. Chociaż na wstępie odrzucił dwie odpowiedzi, to nie był pewny, który wariant jest prawidłowy. Podpowiedzieć starał mu się również Hubert Urbański, który uczestnikowi i widzom zaprezentował swój język. Ostatecznie pan Marek zdecydował się na koło ratunkowe, w postaci odrzucenia dwóch odpowiedzi.

"Milionerzy". Jaki kolor języka ma żyrafa? Znamy prawidłową odpowiedź.

Okazuje się, że poprawna odpowiedź na to pytanie kryła się pod wariantem B. Język żyrafy ma bowiem charakterystyczną, sinawą wręcz barwę.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 535. odcinku teleturnieju o najwyższą wygraną walczył pan Maciej. Uczestnik usłyszał ostatnie pytanie, ale nie zdecydował się ryzykować. Wy wiedzielibyście skąd najdalej jest do Końca Świata znanego też jako Głuszyna-Podlas w Wielkopolskiem?

O dresscode w pewnej branży została za to zapytana pani Milena Werner Gozdalski z Warszawy. Uczestniczka nie wiedziała, w jakim fachu uczeń nosi keplik, a mistrz cylinder. Ostatecznie pożegnała się z programem.

Pan Adam musiał się za to zmierzyć z książką dla dzieci "Akademia Pana Kleksa". Odpowiedź na pytanie o broń, którą walczyli bohaterowie z armią robotów Wielkiego Elektronika, przysporzyło mu wiele trudności.

Więcej o: