"Przyjaciółki" znikną z ekranu? Wyniki lecą na łeb, na szyję

"Przyjaciółki" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Ostatnie wyniki oglądalności mogą jednak zmartwić twórców. Czy losy Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy znikną z anteny?

Więcej informacji na temat popularnych polskich seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

"Przyjaciółki" to serial, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Obecnie na antenie Polsatu emitowany jest 19. sezon serii. Pomimo iż scenarzyści zadbali, aby nowa odsłona losów Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy zagwarantowała widzom wiele emocji, wyniki oglądalności mogą zaniepokoić twórców.

"Przyjaciółki". Wyniki oglądalności serialu znacznie spadły

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, 19. sezon "Przyjaciółek" przyciąga przed telewizory znacznie mniej widzów niż poprzednie transze. Trzy pierwsze odcinki oglądało średnio milion osób, co daje Polsatowi tylko nieco ponad osiem procent udziału w rynku. W porównaniu z 17. odsłoną serii, która gościła na antenie stacji wiosną ubiegłego roku, produkcja straciła 270 tys. widzów. Czy obsada serialu powinna zacząć martwić się o pracę?

"Przyjaciółki". Co się wydarzy w 19. sezonie?

W nowym sezonie "Przyjaciółek" wiele się wydarzy. Relacje Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) ulegną znacznej poprawie. Para znowu zacznie się dogadywać. Ich związek zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą Marii (Ewa Kasprzyk). Teściowa postanowi bowiem wprowadzić się do domu Anki i Pawła.

Wiele będzie się działo także w życiu Ingi (Małgorzata Socha). Przyczyną zamieszania będzie Konrad (Paweł Ławrynowicz). Między kobietą a szefem Zuzy w ciągu minionego roku coś zaszło. Inga będzie czuła się nieswojo przy mężczyźnie. Niespodziewanie przyjaciółki spotkają swatkę Sarę (Olga Sarzyńska). Gruszewska, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, będzie chciała skorzystać z jej usług.

W życiu Zuzy (Anita Sokołowska) także szykują się zmiany. Markiewicz awansowała na dyrektor generalną banku i w końcu zamieszkała z Błażejem (Mateusz Damięcki). Kobieta będzie próbowała połączyć pracę z życiem prywatnym, okaże się to jednak bardzo trudne.

U Patrycji (Joanna Liszowska) również nie będzie spokojnie. Dwie pracownice jej zakładu fryzjerskiego będą chciały się zwolnić. Pozbawiona rąk do pracy kobieta postanawia zatrudnić niedoświadczonego Patryka (Adam Zdrójkowski). W życiu prywatnym bohaterki także dojdzie do zawirowań. Na jej drodze znów pojawi się Wiktor (Paweł Deląg), który za wszelką cenę będzie starał się odzyskać byłą żonę.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.