"Love Island". Internauci zażenowani Radkiem. Doda również! Przypomniał jej Majdana. Auć!

W najnowszym odcinku "Love Island" doszło do przeparowania. Radek, który niedawno dołączył do programu, wylądował w parze z Julią. Mężczyzna raczej nie wyglądał na chętnego, by nawiązać z nią więź. Internauci ostro ocenili jego zachowanie. O opinię pokusiła się również Doda, która nawiązała do byłego męża. Co na to Radosław Majdan?

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Piąte edycja "Love Island" nie przestaje zaskakiwać. Z programem pożegnało się już dwoje uczestników, a do ekipy dołączył Radek Filipczak. Mężczyzna ma 30 lat i pochodzi z Otwocka. W ostatnim odcinku Radek wylądował w parze z Julią i mimo jej wielu starań, rozmowa między nimi się nie kleiła. Mężczyzna przygotował im wspólne śniadanie, które przebiegło w ciszy. W pewnym momencie Radek zostawił Julię samą. Internauci już ocenili jego zachowanie i nie zostawili na nim suchej nitki. Okazuje się również, że nowy sezon ogląda także Doda. Wokalistka skorzystała z okazji i oceniając zachowanie uczestnika, wbiła szpilkę byłemu mężowi. Co napisała? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Uczestnicy "Big Brothera" i "Baru", którzy odeszli w dziwnych okolicznościach. Niektóre z nich są przerażające

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

"Love Island". Doda oceniła zachowanie Radka, nawiązując do byłego męża

Na Wyspie Miłości nie wszystkie pary od razu odnajdują wspólną nić porozumienia. Taką wydaje się być Julia i Radek. Uczestniczka próbowała nawiązać z nim rozmowę, jednak mężczyzna nie wyglądał na zainteresowanego, a na jej pytania odpowiadał zdawkowo. 

Ciężko mi. Czemu on poszedł, dopiero zaczęłam z nim rozmowę. On ma już mnie dość - żaliła się Julia.

Na Instagramie programu pojawiło się zdjęcie zdezorientowanej Julii, którą Radek zostawił samą podczas wspólnego posiłku. Mężczyzna jest prawdziwą zagadką, na co wskazuje również opis: 

Gdzie Radka wywiało? Tego chyba nie wie nikt - czytamy na stronie programu.
 

Pod postem nie zabrakło negatywnych komentarzy na temat zachowania Radka. Swoje trzy grosze dodała również Doda, która jest fanką show. Artystka nawiązała do byłego męża, Radosława Majdana, z którym nie rozeszła się w zgodzie. Jak sama napisała te imię zobowiązuje do "konkretnego" zachowania. 

Widzę, że to imię zobowiązuje jednak - napisała Doda.
Radek to bardziej nadaje się do programu "Rolnik szuka żony".
Narzekali na Roberta, a ten chociaż rozmawiał, nie uciekał. A Radek olewa i idzie się w lustrze przeglądać - czytamy.

'Love Island'. Doda oceniła zachowanie Radka nawiązując do byłego męża'Love Island'. Doda oceniła zachowanie Radka nawiązując do byłego męża Fot. Instagram/ loveislandwyspamilosci

ZOBACZ: "Love Island". Nowy uczestnik brał udział w imprezie dla swingersów. Widzowie już go ocenili

Oglądaliście najnowszy odcinek? Zgadzacie się z opiniami internautów? 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.