"Love Island". Nowy uczestnik brał udział w imprezie dla swingersów. Widzowie już go ocenili

Radek Filipczak dopiero co dołączył do ekipy "Love Island", a już zdążył zdradzić kilka pikantnych ciekawostek na swój temat. Jak ocenili go widzowie?

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Piąta edycja popularnego show nabiera rozpędu. Choć jeszcze nie opadły emocje po ostatnich eliminacjach, w willi już pojawił się nowy uczestnik. Radek Filipczak ma 30 lat i pochodzi z Otwocka. Jak przyznał, jego największą pasją jest sport i nie ukrywa, że bardzo często można spotkać go na siłowni. Oprócz tego jest również wielkim fanem kickboxingu oraz boksu. Czy w programie odnajdzie drugą połówkę? 

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

"Love Island. Wyspa miłości". Radek Filipczak wprowadził więcej pikanterii do programu

W ostatnim odcinku randkowego show uczestnicy odkryli nieco więcej kart na swój temat i wyjawili skrywane do tej pory tajemnice. Na obyło się bez pikantnych tematów. Okazało się, że Oliwia marzy o seksie na dachu wieżowca, a Radek, który w programie uchodzi za dość nieśmiałego mężczyznę, ma za sobą trójkąt jak z filmu.

W momencie, kiedy padło pytanie o to, czy ktoś z dotychczasowych islanderów brał udział w imprezie dla swingersów, pojawił się Radek. Na jego widok mocnej zabiły serca wszystkich pań, ale tylko jedna z nich otrzymała szansę, aby poznać go bliżej. Szczęśliwą wybranką okazała się Oliwia, która podczas spotkania zadawała mu wiele pytań. 

Wszystko wskazuje na to, że nowy uczestnik zrobił dobre wrażenie nie tylko na uczestniczkach show. Pozytywnie ocenili go również widzowie. Niektórzy uważają, że Radek może sporo namieszać w programie.

W końcu normalny facet. Przystojny, wiek całkiem ok, wypowiada się sensownie.
Męski, fajny, fajny.
Ma w sobie coś z Kevina Costnera.
Bardzo przystojny. Może namieszać - czytamy komentarze w mediach społecznościowych.

Co ciekawe, internauci odkryli, że Radek zna się z Pawłem i Piotrem Trybulskimi, którzy byli uczestnikami pierwszej edycji "Love Island". Już niebawem przekonamy się, jak potoczą się jego losy na "Wyspie miłości". 

 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.