"Przyjaciółki" wracają do Polsatu. Inga znowu wyjdzie za mąż? Wiele na to wskazuje

Nowy sezon "Przyjaciółek" zadebiutuje na antenie Polsatu już 3 marca. W życiu bohaterek znów dojdzie do wielu zawirowań. Ponownie zobaczymy Ingę w sukni ślubnej, a Anka i Paweł w końcu się pogodzą. Co jeszcze czeka wiernych fanów produkcji?

Więcej informacji na temat popularnych polskich seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

Wiosną na antenę Polsatu wracają "Przyjaciółki". To już 19. sezon serialu pokazującego losy Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy. Scenarzyści zadbali, aby nowa odsłona zagwarantowała widzom wiele emocji. Do obsady dołączy też kilku nowych aktorów.

"Przyjaciółki". Co się wydarzy w nowym sezonie?

W nowym sezonie "Przyjaciółek" relacje Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) ulegną znacznej poprawie. Para znowu zacznie się dogadywać. Ich związek zostanie jednak wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą Marii (Ewa Kasprzyk). Teściowa postanowi bowiem wprowadzić się do domu Anki i Pawła.

Wiele będzie się działo także w życiu Ingi (Małgorzata Socha). Przyczyną zamieszania będzie Konrad (Paweł Ławrynowicz). Między kobietą a szefem Zuzy w ciągu minionego roku wiele zaszło. Inga będzie czuła się nieswojo przy mężczyźnie. Niespodziewanie przyjaciółki spotkają swatkę Sarę (Olga Sarzyńska). Gruszewska, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, będzie chciała skorzystać z jej usług.

W życiu Zuzy (Anita Sokołowska) też szykują się zmiany. Markiewicz awansowała na dyrektorkę generalną banku i w końcu zamieszkała z Błażejem (Mateusz Damięcki). Kobieta będzie próbowała połączyć pracę z życiem prywatnym, jednak okaże się to bardzo trudne.

U Patrycji (Joanna Liszowska) również nie będzie spokojnie. Dwie pracownice jej zakładu fryzjerskiego postanowią się zwolnić. Pozbawiona rąk do pracy kobieta postanawia zatrudnić niedoświadczonego Patryka (Adam Zdrójkowski). W życiu prywatnym Patrycji dojdzie do zawirowań. Na jej drodze znów pojawi się Wiktor (Paweł Deląg), który za wszelką cenę będzie starał się odzyskać byłą żonę.

Jesteście ciekawi nowego sezonu "Przyjaciółek"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.