Powstanie film o Jennifer Lopez. Będą smaczki na temat życia z Benem? Gwiazda zdradza szczegóły

Netfliks przygotowuje dokument na temat Jennifer Lopez. Gwiazda potwierdziła te doniesienia. Film skupi się na przełomowym okresie w życiu artystki.

Więcej informacji na temat gwiazd Hollywood znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Koleżanka Jennifer Lopez i Bena Afflecka pokazała ich pierwsze wspólne zdjęcie w sieci

Życie Jennifer Lopez to gotowy scenariusz na film. Od "Jenny from the Block" do hollywoodzkiej divy. Wielu fanów z chęcią obejrzałoby także obraz opowiadający o jej burzliwym życiu uczuciowym. Netfliks postanowił skupić się jednak na jednym przełomowym okresie życia artystki. Nowy dokument przygotowywany przez słynny serwis streamingowy skoncentruje się przede wszystkim na roku 2019, kiedy piosenkarka skończyła 50 lat. Gwiazda przyznała, że był to dla niej przełomowy rok, który zaowocował wieloma sukcesami w życiu zawodowym.

Netflix szykuje film dokumentalny o Jennifer Lopez

Rok 2019 faktycznie był dla Jennifer Lopez niezwykle owocny. Gwiazda wcieliła się w rolę Ramony w głośnym filmie  "Ślicznotki"( "Hustlers"). Za kreację aktorską została nominowana, po raz drugi w karierze, do Złotego Globu. W 2019 artystka otrzymała też prestiżową nagrodę CFDA's Fashion Icon Award przyznawaną ikonom mody przez Council of Fashion Designers of America. W tamtym czasie piosenkarka postanowiła też przypomnieć swoją słynną zieloną kreację Versace, w której pierwszy raz zaprezentowała się podczas rozdania nagród Grammy w 2000 roku. Po 20 latach założyła ją ponownie i zachwyciła wszystkich, spacerując po wybiegu na pokazie Versace. W przełomowym, 2019 roku, Lopez wyruszyła też w trasę koncertową z okazji 50. urodzin.

Wszyscy myśleli, że zwariowałam, kiedy zdecydowałam się wyjść i powiedzieć wszystkim, że mam 50 lat… Ale ja chciałam pokazać, że kobiet po pięćdziesiątce nie można spisywać na straty. Dopóki pozostajesz otwarta na rozwój, z upływem czasu stajesz się coraz lepsza - powiedziała wówczas artystka.

Na razie niewiele wiadomo na temat dokumentu Netfliksa, którego bohaterką będzie Jennifer Lopez. Dotychczas nie ogłoszono jeszcze, kto wyreżyseruje film, ani kiedy możemy spodziewać się premiery.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.