"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł szukali obrączek w Dubaju. "Udało się!". Rolniczka znalazła zaskakujący okaz

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" obecnie wypoczywają na wakacjach w Dubaju. Postanowili, że to właśnie tam zakupią obrączki zaręczynowe. Narzeczona rolnika znalazła gigantyczny okaz.

Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Marta i Paweł poznali się na planie siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Dla mężczyzny szybko stało się jasne, że przepiękna blondynka z Warszawy jest miłością jego życia. Para w ubiegłym roku zamieszkała razem, a mężczyzna uklęknął przed ukochaną. Teraz planują ślub. Ostatnie chwile przed ceremonią postanowili spędzić na "przedślubnej" podróży. Wybrali się do ociekającego luksusem Dubaju. Nie tylko zwiedzali, ale też wybrali się na zakupy w poszukiwaniu obrączek.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł obrączki kupują w Dubaju!

Obecnie Marta i Paweł przebywają na wakacjach w Dubaju. Zdecydowali, że to właśnie w tym kraju zakupią obrączki, które wkrótce będą nosić na palcach. Kobieta tłumaczyła tę decyzję na Instagramie w następujący sposób:

Nastawiliśmy się na kupno obrączek w Dubaju na targu złota i… udało się. Przeżyłam niemały szok w Polsce, kiedy okazało się, że na obrączki czeka się nawet po kilka tygodni, ale ostatecznym argumentem, żeby kupić je właśnie na urlopie, była po prostu cena złota. Dodatkowo: tu próba jest wyższa, co oznacza więcej złota w złocie - czytamy w poście.
 

Przyszli małżonkowie relacjonowali w mediach społecznościowych poszukiwania obrączek. Bodzianny pokazał okaz, który w Dubaju znalazła Marta. Kobieta pozowała przed ogromnym pierścionkiem. Jego waga jest imponująca!

Marta PaszkinMarta Paszkin Instagram @marta_paszkin

Dzisiaj szukaliśmy obrączek zaręczynowych. Pierwszy pierścionek, jaki znalazła Marta, ważył 64 kg!

"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł zrobili zakupy w Dubaju. Co, oprócz obrączek, przywiozą do Polski?

Marta Paszkin zdradziła również, co do tej pory udało im się kupić w słynącym z przepychu Dubaju. Kobieta skusiła się na dwie sukienki oraz brokatowe buty. Poza tym do Polski przywiezie orientalne przyprawy.

Śledzicie Martę i Pawła na Instagramie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.