"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł kursują po świecie. Najpierw Zanzibar, teraz Dubaj. Przyszła panna młoda obejrzała suknie

Marta i Paweł z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" już wkrótce staną przed ołtarzem. Zakochani wykorzystują ostatnie chwile przed tym ważnym wydarzeniem na egzotyczne podróże. Teraz wybrali się do Dubaju.

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli udział w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie mogli obserwować, jak stopniowo rodzi się między nimi prawdziwe uczucie. Zakochani nadal są ze sobą i już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Uroczystość zaplanowana jest na marzec. To jednak nie wszystko. Pierwszy ślub pary ma być skromną ceremonią dla rodziny. W następnym roku uczestnicy "Rolnika" planują jednak huczne wesele. Tymczasem narzeczeni postanowili skorzystać z chwili wolnego przed tym gorącym okresem. Kilka tygodni temu relacjonowali wyprawę na Zanzibar, teraz wybrali się w kolejne egzotyczne miejsce.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Tak wygląda mieszkanie Aleksandry i Michała ŻebrowskichŻebrowscy spójnie połączyli kuchnię z salonem. W łazience postawili na nietypową wannę

"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł wybrali się do Dubaju

Po wizycie na rajskim Zanzibarze przyszła pora na Dubaj. Na InstaStories Marty pojawiła się relacja z wyprawy. Para postanowiła odwiedzić wiele lokalnych atrakcji. Na początku zakochani zdecydowali się udać do muzeum Al Serkal, gdzie można obejrzeć modele starych samochodów. 

Patrzcie, jakie oldschoolowe klasyki. Wśród dubajskiego przepychu i luksusu - zachwycała się Marta.

Marta i Paweł 'Rolnik szuka żony'Marta i Paweł 'Rolnik szuka żony' Instagram/ marta_paszkin

Kylie Jenner zdradziła imię dziecka kilka miesięcy wcześniejKylie Jenner już kilka miesięcy temu zdradziła datę porodu. Fani rozszyfrowali imię chłopca

Następnie narzeczeni udali się do Dubai Mall, największego centrum rozrywkowo-handlowego na świecie. Na miejscu zobaczyli m.in. ogromne akwarium znajdujące się na środku galerii oraz szkielet dinozaura sprzed 155 milionów lat. Przyszła panna młoda obejrzała też suknie ślubne. Była zachwycona.

Co jedna, to ładniejsza - napisała na swoim InstaStories.

Marta i Paweł 'Rolnik szuka żony 7'Marta i Paweł 'Rolnik szuka żony 7' Instagram/ marta_paszkin

Są także kadry z hotelu, z którego rozciąga się piękny widok. Więcej zdjęć z wyprawy Marty i Pawła znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: